x
حسابي
تسجيل

بهارات مشكلة وملح
المنتجات المعبأة بعناية في بيئة معقمة
العديد من أنواع الملاط مثل كرات اللحم ، بالبقسماط ، مقرمش بالبقسماط

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
قطعة ملح ليمون 250 جرام - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح صخري 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح صخري 500غ
99,00 TL
99,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح بحري 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح بحري 500غ
99,00 TL
99,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا مع مطحنة 125غ - Arifoğlu
%22 خصم
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا الأبيض 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا الوردي 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
توابل الكفتة 90غ - Arifoğlu
%0 خصم
توابل الكفتة 90غ
49,00 TL
49,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 300غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 300غ
155,00 TL
155,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 60غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 60غ
69,00 TL
69,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 1000 غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 1000 غ
199,00 TL
199,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون مطحون 1000 غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
توابل البروستد 90غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح طعام مع مطحنة 125غ - Arifoğlu
%27 خصم
إضافة ألى السلة
توابل البروستد المقرمش 90غ - Arifoğlu
%0 خصم
انتهي
منتجات في المجموع 14 هناك

Mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için sitemize tıklamanız yeterli oluyor. Sizlere bu sayfada harç ve tuz çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Sizler için hazırlanan bu özel koleksiyon içerisinde harç ve tuzlar en makul fiyatlar eşliğinde beğeniye sunuluyor. İhtiyacınız olan ürünleri sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. En kaliteli harç ve tuz çeşitlerini en düşük fiyatlarla bu adresten temin edin!

Kaya tuzu ya da deniz tuzu ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılamak için sitemizde bu ürünleri inceleyebilir ve denemek istediklerinizi tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Himalaya tuzu sofrada öğütme seçeneği eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. Himalaya tuzunun sizlere pembe ve beyaz seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Düzenli olarak kullandığınız ürün hangisi ise sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Lezzetli Yemekler İçin Harç Ve Tuz Çeşitlerimizi Deneyin!

Hiçbir koruyucu madde içermeyen köfte harcı mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz ürünlerin başında geliyor. Köfte çeşitlerine bambaşka bir lezzet kazandırıyor olmasıyla ön plana çıkan köfte harcı muhteşem aroması ve lezzeti ile deneyenlerin bir daha vazgeçemediği harç çeşitleri arasında yer alıyor. Köfte harcını dilediğiniz her türlü köfte çeşidi için kullanabilirsiniz. Böylelikle fark yaratan bir köfte yemeği hazırlamış olacaksınız.

Tavuk, balık ya da et yemekleri için kullanabileceğiniz pane harcı çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sizlerin beğenisine sunduğumuz pane harcı da hiçbir koruyucu madde içermiyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yemeklerinizi ekleyebilir ve ailenize bu yemekleri rahatlıkla sunabilirsiniz. Tavuk yemeklerinde tavukların dışının çıtır içinin ise yumuşak olmasını sağlayan pane harcı aynı zamanda kuzu, dana ve hindi yemekleri ile deniz ürünlerinin kullanıldığı yemeklerde de tercih edilebilir.

Sepetinize mutlaka sofrada öğütme tuz çeşitlerinden de ekleyin. Değirmen kapağa sahip ambalajı sayesinde farklı bir yere aktarmadan pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler için de sizlere en düşük fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda yüz güldüren ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Hemen şimdi ürün çeşitleri azalmadan sepetinizi doldurun ve siparişinizi bize iletin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.