x
حسابي
تسجيل

Ekstrakt ve Şuruplar       

Arifoğlu'nun Ustalıkla Hazırlanmış Ekstraktları ile Sağlığınızın Kontrolünü Elinize Alın 

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Biberiye Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Çörek Otu Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Enginar Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Gilaburu Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Kudret Narı Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%10 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Limonotu Kedi Otu Kökü Karabaş Otu Ekstreleri 250ML - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Meyan Kökü Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Reishi Mantarı Ekstresi 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Sarı Kantaron Ekstresi 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Üzüm Çekirdeği Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Zencefil Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Zerdeçal Ekstresi - Ekstrakt 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Zeytin Yaprağı Ekstresi 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Damar Otu Sinirli Ot Ekstresi 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Ginseng Ekstresi - Ginseng Ekstrakt 250ml Kore Ginseng - Arifoğlu
%20 خصم
إضافة ألى السلة
شراب التوت الأسود 100مل - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
شراب الصنوبر 250 مل - Arifoğlu
%0 خصم
شراب الصنوبر 250 مل
239,00 TL
239,00 TL
إضافة ألى السلة
Yakı Otu Ekstresi 250ml - Arifoğlu
%0 خصم
جديدالمنتج
Yakı Otu Ekstresi 250ml
700,00 TL
700,00 TL
إضافة ألى السلة
شراب ومكمل غذائي ماريسورس 500مل - Arifoğlu
%0 خصم
انتهي
منتجات في المجموع 24 هناك

Organik üretim bitkilerin değerli özlerinin elde edilmesi ve doğallığı korunarak özel ambalajlar içine alınmasıyla sizlere ulaştırılan Arifoğlu ekstrakt çeşitleri, günün farklı saatlerinde ister tek başına ister farklı içeceklerle karıştırılarak tüketilmeye uygun halde evlerinize geliyor. Bitkilerin faydalarıyla öne çıkan besin değerlerini kompakt bir yapı ile pratik şekilde vücuda almayı sağlayan ekstraktların asırlardır kullanılan özel formüllerini geleneksel tarifler korunarak ve yeni nesil üretim anlayışıyla geliştirilerek sizlere sunan Arifoğlu, bitkisel terapinin en kaliteli adresi olmaya devam ediyor.

Ekstrakt Fiyatları
Farkı ambalaj ölçülerine sahip olmalarıyla tüketicinin kullanım sıklığına bağlı olarak kendi ihtiyacı olan miktarda ürün almasına imkan sağlanan Arifoğlu ekstrakt çeşitleri, yalnızca miktar ölçüsüyle değil, fiyatlarıyla oldukça ekonomik seçenekler sunuyor. Her biri doğadan elde edilen ve alerjen, katkı ilavesi, sentetik renklendirici, aroma verici gibi yapay içeriklerden kullanılmadan üretilen esktratların böylece güvenli tüketilmesi kadar düşük maliyetlerle sizlere sunulması da mümkün hale geliyor. Alanının lider ismi Arifoğlu’nu tercih edenler böylece sağlıklarını korumak adına kendi ihtiyaçlarına uygun içerikleri tercih ederken aynı zamanda kendi bütçelere göre de seçim yapmanın avantajlarına aynı anda sahip oluyor.

Bitki Ekstraktlar
İçerikleri, besin değerleri ve damakta bıraktığı tatları birbirinden farklı olan Arifoğlu ekstrakt çeşitleri, tüm bu doğal farklara üretildiği etken madde olan bitkilerden dolayı sahip oluyor. Seçeneklere baktığımızda karadut, civan perçemi, enginar yaprağı, keçiboynuzu ve siyah üzüm çekirdeği gibi her biri alternatif beslenme ve bitkisel tıp uzmanlarının sıklıkla bahsettiği bitkisel ürünleri gördüğümüz Arifoğlu ekstrakt çeşitleri, kullanıcıların damak tadına veya bedensel ihtiyaçlarına uygun seçimi yapabilmesi için üreticilerimiz tarafından oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle sizlere sunuluyor.

Bitkisel içerikleri doğallığına güvenerek ve daha pratik bir şekilde tüketmek, daha yoğun formlarla tüketim sayesinde daha az miktarla daha belirgin etkiler hissedebilmek için son derece ideal ürünler olan Arifoğlu ekstrakt çeşitleri, ülkenin dört bir köşesinde doğallık içerisinde yetişen bitkilerin değerli özlerinin kapınıza kadar gelmesini sağlıyor.

Ekstrakt Nedir?
Faydalarıyla öne çıkan bitkilerin özenle kurutulduktan sonra ekstraksiyon yöntemlerinden faydalanarak elde edilen özüne bitkisel ekstrakt denmekte, taze bitkilerin yaprak, çekirdek, çiçek veya reçine kısımları saflaştırarak özel formülasyonlarla ürüne dahil edilmektedir. Her bitkinin özünün çıkarılması farklı aşamalardan geçmesini gerekmekte, öz ayrıştırma işlemi için kimi bitkiler birden çok bileşenle harmanlanırken kimileri ise çoklu ve uzun süreli süreçlere dahil olabilmektedir. Bitkilerin bileşenlerinin ayrışması ve toksin etkili maddelerden arındırılması için ekstraktın üretimi sırasında dikkatli olmak ve bu nedenle ekstraktların temini için doğal ürünler konusunda uzmanlığıyla öne çıkan isimler arasından tercih yapmak gerekmektedir.

Arifoğlu uzmanlarının içeriğinde şeker, tuz, mısır, maya, buğday gibi tatlandırıcılara, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenlere veya yapay renklendirici, koku düzenleyici, kayganlaştırıcı gibi kimyasal maddelere yer vermediği ekstraktların farkı kısa sürede kullanımda dahi hissedilebilmekte, kalitesiyle öne çıkan içeriklerin tamamında doğallığın korunması adına büyük özen gösterilmektedir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.