x
حسابي
تسجيل

Çörek Otu

Halk arasında siyah susam, kara çörek, siyah kimyon gibi farklı isimlere sahip olan çörek otu bitki biliminde “nigella sative” ismiyle anılır.

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
حبة البركة 1000غ - Arifoğlu
%0 خصم
حبة البركة 1000غ
235,00 TL
235,00 TL
إضافة ألى السلة
حبة البركة 200غ - Arifoğlu
%0 خصم
حبة البركة 200غ
159,00 TL
159,00 TL
إضافة ألى السلة
حبة البركة 250غ - Arifoğlu
%0 خصم
حبة البركة 250غ
119,00 TL
119,00 TL
إضافة ألى السلة
حبة البركة 60غ - Arifoğlu
%0 خصم
حبة البركة 60غ
99,00 TL
99,00 TL
إضافة ألى السلة
حبة البركة مطحونة 100غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
حبة البركة 70غ - Arifoğlu
%0 خصم
انتهي
حبة البركة 70غ
69,00 TL
69,00 TL
منتجات في المجموع 6 هناك

Vücudumuza iyi gelen ve böylece hem işleyişi desteklemek hem de bakımlı olmak için kullanılan pek çok doğal ürün bulunur. Doğanın bu eşsiz hediyelerinden biri olan çörek otu yağı ise kullanıcılarına hem kısa hem uzun vadede pek çok önemli etki sunar. Doğanın şifasını taşıyan bu özel yağ asırlardır farklı amaçlarla kullanılır. Antik dönemden bu yana hekimlerin önerdiği bitkisel yağların başında gelen çörek otu yağı günümüzde de son derece yoğun ilgi görür. Bitkisel yağlar arasındaki popülerliği gün geçtikçe artan bu özel formülü siz de Arifoğlu güvencesiyle denemek ve farkı görmek için acele edin.

Çörekotu Yağı Fiyatları

Tercih ettiğiniz gramaj ne hacimde olursa olsun çörek otu yağı etkileri ile hem harici hem dahili kullanımla büyük farklar yaratabilir. Düzenli kullanıldığı takdirde şaşırtıcı sonuçlar verebilen bu yağın kullanıcı yorum ve geri dönüşleriyle desteklenen etkilerini siz de deneyebilirsiniz. Bahsedilen olası etkilerden faydalanabilmek ve çok daha fazlasını keşfetmek içinse seçtiğiniz ürünün üretim, ambalajlama ve tedarik aşamalarının tamamında yüksek hizmet kalitesine önem verilmelidir. Doğallığın ön planda olduğu, yüksek kalite içerikleriyle tam not alan ürünlerimiz ise sizi uygun fiyat aralıklarıyla karşılar. İhtiyacınız olan ambalaj hacmini belirlemeniz ve uygun fiyatlardan hemen faydalanmanız mümkündür.

Çörekotu Yağı Çeşitleri

Kökeni Asya’ya uzanan ve siyah, minik tohumlardan oluşan çörek otu bitkisi bünyeyi destekleyici özellikleriyle öne çıkar. Bu bitkiden özel yöntemlerle elde edilen çörek otu yağı ise hem gıda hem kozmetik dünyasında kendine yer bulur. Son derece kaliteli bir içeriğe ve nitelikli bileşenlere sahip olan bu yağın gündelik beslenme alışkanlıklarına entegre edilmesi veya harici olarak uygulanması mümkündür. Haliyle kullanım şeklinizi belirleyebilir ve bu doğrultuda farklı ambalajlar tercih edebilirsiniz.

Organik ve Doğal Çörekotu Yağı

Geçmişten günümüze kadar gelen bir doğa mirası olan çörek otu yağı hem orijinal haliyle hem farklı ürün formlarına dönüştürülerek etkisini gösterebilir. Kleopatra’dan Hipokrat’a kadar pek çok tarihi ismin kullandığı bilinen bu özel yağ, yoğun miktarda vitamin içerir. A, B, C, E vitaminlerinin yanı sıra potasyum, kalsiyum, palmitik asit, timokinon, magnezyum, Omega 6 gibi son derece değerli yapı taşlarını da içeren bu yağ, besin değerini kaybetmemesi için ısı görmemelidir. Buradan yağın doğallığı korunan ve soğuk sıkım üretim koşulların sahip olması gerektiği anlaşılabilir. Ürünün kaynağı ve üretim süreçleri çörek otu yağı kullanım amacına yönelik beklentileri karşılaması için önemli olmakta, bu konuda doğal ürünlerde güvenin adresi Arifoğlu yanınızda olmaktadır.

Siz de doğal bileşenlere ve gereken üretim koşullarına sadık kalınarak en yüksek değerde şişelenen çörek otu yağı çeşitlerimizi hemen inceleyebilir, ihtiyacınızı içeren ürün ambalajını hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Etkili bileşenlerle farklı alanlarda destek sunan ürünlerde kalitesine karşılık en uygun fiyatlara sahip seçenekleri kataloglarımızda bulabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.