x
حسابي
تسجيل

Çiğ Köfte Baharatı

En sık tüketilen aperatif lezzetler arasında yer alan çiğ köfte her yaştan insan tarafından sevilir.

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
بهارات الكبة النيئة 1000 غ - Arifoğlu
%0 خصم
انتهي
إضافة ألى السلة
بهارات الكفتة النيئة 180 غ - Arifoğlu
%0 خصم
انتهي
منتجات في المجموع 2 هناك

Eğer siz de bu lezzeti kendiniz hazırlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken kaliteli ve güvenilir bir çiğ köfte baharatı satın almaktır. Bu sayede hazırladığınız köfteye orijinal çiğ köfte tadını verebilir, bunu sevdiklerinizde paylaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

İçerisinde pek çok baharat türü olmasına rağmen fiyat olarak son derece ekonomik olan bu baharat karışımının kullanım miktarını damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Baharatın içerisinde isot, reyhan, kişmiş, soğan, acı toz biber, kimyon, tuz, maydanoz, pul biber gibi baharatlar bulunur. Her biri değerli ve sağlıklı olan bu baharatlar sayesinde hem sağlığınıza hem de damak lezzetinize katkıda bulunabilirsiniz.

Arifoğlu Çiğ Köfte Baharatı

Güneydoğu bölgesinde yaygın olarak tüketilen çiğköfteyi kendiniz hazırlamak istediğinizde ana malzemeniz çiğ köfte baharatı olacaktır. Eğer alacağınız baharat kaliteli olmazsa köfteye istediğiniz lezzeti veremezsiniz. Bu nedenle baharat alışverişlerinizi doğal ve organik gıda ürünü satışı yapan sitemizden yapabilirsiniz.

Adıyaman, Urfa, Antep ve daha pek çok bölgede yapılan çiğ köftenin tadını birbirinden ayıran nokta içerisinde kullanılan baharattır. Kullandığınız baharat ne kadar çeşitli ve kaliteli olursa çiğ köftenin tadı da o kadar artacaktır. Bu sayede kalbinizi koruyabilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve daha pek çok fayda elde edebilirsiniz.

Çiğ Köfte Harcı

Kaliteli malzemelerden oluşturulan çiğ köfte baharatı ile hazırladığınız karışım daha faydalı olacaktır. Kötü kolesterolü düşürme özelliği bulunan çiğ köfte gribe ve nezleye karşı etkilidir. Kalbi korur ve kansere karşı fayda sağlar. İçerisinde bulunan antioksidan sayesinde kilo vermeye yardım eder ve tok tutucu etkiye sahiptir. Bu gibi etkileri görebilmek için baharat alışverişlerinizi sitemizden yapabilirsiniz.

Çiğ köfte harcı almak istediğinizde 180 gram ve 1000 gram seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürün fiyatları internet sitesine özel bazı dönemlerde indirimli belirlenmekte olup bu sayede 1000 gramlık baharatı alıp daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Vereceğiniz tüm siparişler iki iş günü içerisinde kargoya teslim edilip size ulaştırılır. Sağlam paketleme yapıldığından baharatınız sorunsuz şekilde adresinize gelecektir.

Çiğ Köfte Baharatında Neler Vardır?

Birbirinden farklı ve doğal baharatların bir araya getirilmesiyle oluşturulan Arifoğlu çiğ köfte baharatı ana malzemeleri soğan, biberler, kimyon, tuz ve maydanozdur. İsteğinize bağlı olarak buna reyhan, yenibahar, kişniş, tarçın gibi farklı baharatlar da ilave edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tüm baharatlar sitemizde en uygun fiyatlardan satışa sunulur. Bu baharatları kullanarak hazırladığınız çiğ köfteyi haftada 1-2 kez tüketmenizde fayda vardır. Eğer isterseniz köftenize acı ya da tatlı toz biberi fazla ekleyerek daha farklı tatlar elde edebilirsiniz. Böylece köftede kullandığınız bulgurdan çok baharatın tadı ön plana çıkacak, çiğ köftenizin tadı size özgü hale gelecektir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.