x
حسابي
تسجيل

Çörek Otu Yağı

(Nigella Sativa) 40-60cm boyundadır, çiçekleri beyazdır, ucu yeşilimsi mavi renktedir. Çiçeklerinin beyaz oluşu nedeniyle Avrupa’da beyaz çörek otu diye de adlandırlılır.

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
زيت حبة البركة 50مل - Arifoğlu
%0 خصم
زيت حبة البركة 50مل
245,00 TL
245,00 TL
إضافة ألى السلة
زيت حبة البركة 100مل - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
زيت حبة البركة 250مل - Arifoğlu
%0 خصم
منتجات في المجموع 3 هناك

Vücudumuza iyi gelen ve böylece hem sağlığı desteklemek hem de bakımlı olmak için kullanılan pek çok doğal ürün bulunur. Doğanın bu eşsiz hediyelerinden biri olan çörek otu yağı ise kullanıcılarına hem kısa hem uzun vadede pek çok önemli etki sunar. Doğanın şifasını taşıyan bu özel yağ asırlardır farklı amaçlarla kullanılır. Antik dönemden bu yana hekimlerin önerdiği bitkisel yağların başında gelen çörek otu yağı günümüzde de son derece yoğun ilgi görür. Bitkisel yağlar arasındaki popülerliği gün geçtikçe artan bu özel formülü siz de Arifoğlu güvencesiyle denemek ve farkı görmek için acele edin.

Çörekotu Yağı Fiyatları

Tercih ettiğiniz gramaj ne hacimde olursa olsun çörek otu yağı faydaları ile hem harici hem dahili kullanımla büyük farklar yaratabilir. Düzenli kullanıldığı takdirde şaşırtıcı sonuçlar verebilen bu yağın öne çıkan faydalarına baktığımızda;

  • Stresi azalttığı
  • Yorgunluğun önüne geçtiği,
  • Depresyonla savaşa katkı sağladığı,
  • Böbrek ile safra kesesi taşlarını önlemeye yardımcı olduğu,
  • Diyabet hastalarına fiziksel destek sunduğu,
  • Ateşi, kan basıncını ve kolesterolü düşürmeye destek olabildiği

görülür. Bahsedilen olası etkilerden faydalanabilmek ve çok daha fazlasını keşfetmek içinse seçtiğiniz ürünün üretim, ambalajlama ve tedarik aşamalarının tamamında yüksek hizmet kalitesine önem verilmelidir. Doğallığın ön planda olduğu, yüksek kalite içerikleriyle tam not alan ürünlerimiz ise sizi uygun fiyat aralıklarıyla karşılar. İhtiyacınız olan ambalaj hacmini belirlemeniz ve uygun fiyatlardan hemen faydalanmanız mümkündür.

Çörekotu Yağı Çeşitleri

Kökeni Asya’ya uzanan ve siyah, minik tohumlardan oluşan çörek otu bitkisi sağlığı destekleyici özellikleriyle öne çıkar. Bu bitkiden özel yöntemlerle elde edilen çörek otu yağı ise hem gıda hem kozmetik dünyasında kendine yer bulur. Son derece kaliteli bir içeriğe ve nitelikli bileşenlere sahip olan bu yağın gündelik beslenme alışkanlıklarına entegre edilmesi veya harici olarak uygulanması mümkündür. Haliyle kullanım şeklinizi belirleyebilir ve bu doğrultuda farklı ambalajlar tercih edebilirsiniz.

Organik Çörekotu Yağı

 Geçmişten günümüze kadar gelen bir doğa mirası olan çörek otu yağı hem orijinal haliyle hem farklı ürün formlarına dönüştürülerek etkisini gösterebilir. Kleopatra’dan Hipokrat’a kadar pek çok tarihi ismin kullandığı bilinen bu özel yağ, yoğun miktarda vitamin içerir. A, B, C, E vitaminlerinin yanı sıra potasyum, kalsiyum, palmitik asit, timokinon, magnezyum, Omega 6 gibi son derece değerli yapı taşlarını da içeren bu yağ, besin değerini kaybetmemesi için ısı görmemelidir. Buradan soğuk sıkım olmasına dikkat edilmesi gerektiği anlaşılan yağ, aynı zamanda organik olmalıdır. Organik çörek otu yağı beklenen fayda ve etkileri görmeniz için önemli olmakta, bu konuda doğal ürünlerde güvenin adresi Arifoğlu yanınızda olmaktadır.

Siz de organik üretim koşullarına sadık kalınarak en yüksek değerde şişelenen çörek otu yağıçeşitlerimizi hemen inceleyebilir, ihtiyacınızı içeren ürün ambalajını hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.