x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Panko

Panko-arifoğlu.png (959 KB)

Arifoğlu Panko ile Yeni Lezzetler Keşfedin!

Arifoğlu, dünya mutfaklarından ilham alan ürünleriyle lezzetli yemekler yapmanızı kolaylaştırıyor. Arifoğlu'nun son eklemesi ise Japon mutfağından tanıdığımız Panko. Panko, özellikle kızartmaların üstünde kullanılan çıtır bir ekmek kırıntısıdır ve yemeklerin lezzetini artırır.

Arifoğlu Panko, normal ekmek kırıntılarına göre daha hafif ve gevrek bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde yemeklerinize ekstra bir çıtırlık ve lezzet katar. Buğday unundan hazırlanmış olan Arifoğlu Panko'yu et, tavuk, sebze veya deniz ürünlerini kızartmak veya fırınlamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Panko ile Doria, Korokke ve Hambagu gibi birçok uzak doğu yemeğini de yapabilirsiniz. Japonya dışında Asya, Avrupa ve Amerika Mutfaklarında da popüler hale gelmektedir.

Arifoğlu Panko'yu marketlerde veya online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca, Arifoğlu Panko ile ilgili tarifler ve öneriler de Arifoğlu'nun web sitesinde mevcuttur. Arifoğlu Panko ile yeni lezzetler keşfetmek için hemen deneyin!

PANKO.png (135 KB)

PANKO

Arifoğlu Panko ile Yeni Lezzetler Keşfedin!

Arifoğlu, dünya mutfaklarından ilham alan ürünleriyle lezzetli yemekler yapmanızı kolaylaştırıyor.

panko-ile-tavuk.png (811 KB)
table Decoration

Tavuk

Köfte

Candles
Table decoration

Karides

Makarna

Plate
Plate decoration

Tonkatsu

Tonkatsu

plate Decoration

panko tavuk.png (767 KB)

"Lezzetiyle doyumsuz, gramajıyla bol!
Arifoğlu Panko 10kg, 1kg ve 200g olarak sizlerle!"

Arifoğlu Panko'yu birçok online market veya gıda siteleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Arifoğlu resmi internet sitesi de ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bu şekilde güvenilir bir şekilde Arifoğlu Panko'ya erişebilirsiniz.

Arifoğlu Panko İle Tavuk Tarifi

İşte size Arifoğlu Panko kullanarak lezzetli bir tavuk tarifi:

pankotavuk.png (131 KB)
panko karides.png (113 KB)

Arifoğlu Panko İle Karides Tarifi

Arifoğlu Panko, Japon mutfağına ait, çıtır çıtır bir kıtır ekmek kırıntısıdır. Bu tarifte Arifoğlu Panko kullanarak lezzetli bir karides yemeği yapabilirsiniz.

Arifoğlu Resmi Web Sitesi (arifoglu.com): Arifoğlu Panko'yu satın alabileceğiniz en güvenilir kaynaklardan biri Arifoğlu'nun resmi web sitesidir. Arifoglu.com üzerinden Arifoğlu Panko'yu online olarak sipariş verebilir ve kapınıza kadar teslim alabilirsiniz. Bu seçenek, alışverişi kolaylaştırır ve Arifoğlu ürünlerine güvenli bir şekilde erişim sağlar.

Arifoğlu Panko 200g :  TIKLA ÜRÜNÜ İNCELE
Arifoğlu Panko 1 KG  :  TIKLA ÜRÜNÜ İNCELE


Baharat Ürünlerini Keşfet

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.