x
حسابي
تسجيل

Tuzlar

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
قطعة ملح ليمون 250 جرام - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح صخري 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح صخري 500غ
99,00 TL
99,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح بحري 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح بحري 500غ
99,00 TL
99,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا الأبيض 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا الوردي 500غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 300غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 300غ
155,00 TL
155,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 60غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 60غ
69,00 TL
69,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون 1000 غ - Arifoğlu
%0 خصم
ملح الليمون 1000 غ
199,00 TL
199,00 TL
إضافة ألى السلة
ملح الليمون مطحون 1000 غ - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
ملح طعام مع مطحنة 125غ - Arifoğlu
%27 خصم
إضافة ألى السلة
ملح الهيمالايا مع مطحنة 125غ - Arifoğlu
%22 خصم
انتهي
منتجات في المجموع 11 هناك

Her mutfağın en temel ihtiyacı tuzdur. Elbette tuz ihtiyacını da unutmadık ve sizlere tuz çeşitlerini ayrı bir koleksiyonda sunuyoruz. İhtiyacınız olan tuz çeşitlerinin tamamını sitemizde bulabilir ve cazip fiyatlar eşliğinde sipariş verebilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz tüm ürün çeşitlerini kısa sürede kapınıza kadar ulaştırabiliriz. Güvenle kullanabileceğiniz tüm ürünleri sitemizden temin edebilir ve cazip fiyatlardan çok daha fazla faydalanabilirsiniz.

Tam bir mineral kaynağı olan Himalaya tuzu çeşitleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sodyum klorür, sülfat, kalsiyum, potasyum ve magnezyum başta olmak üzere çok sayıda mineral içeriyor olmasıyla ön plana çıkan bu tuz çeşitleri her türlü yemekte ya da hamur işinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Özgün hücresel yapısı sayesinde titreşim enerjisi depolayan Himalaya tuzunu mutlaka siz de denemelisiniz.

Himalaya tuzunun sizlere beyaz ve pembe seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz çünkü her ikisi de en yüksek oranda mineral içerme özelliğini taşıyor. Kolloidal formda olan mineraller hücreler tarafından da rahatlıkla özümsenebiliyor. Dilerseniz tercihinizi deniz tuzu çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Deniz tuzunu sizlere iyotlu ve iyotsuz seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Tuz Çeşitlerini Sitemizden Temin Edin!

Değirmen kapaklı sofrada öğütme tuz çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Herhangi bir kap ya da şişe içerisine aktarmadan direkt olarak kullanabileceğiniz değirmen kapaklı sofra tuzu her türlü yemekte rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Salata, çorba ya da hamur işi çeşitlerinde de kullanıma uygun olan sofrada öğütme tuzu çeşitleri düşük fiyatı ile de ön plana çıkıyor. Dilerseniz Himalaya tuzu çeşitlerini de değirmen kapaklı ambalaj içerisinde sitemizden temin edebilirsiniz.

Mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılamanız halinde uygun fiyatlardan maksimum düzeyde istifade etmiş olacaksınız. Her türlü tuz çeşidi için sizlere en düşük fiyatları sunuyor ve aynı zamanda yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Yapmanız gereken sadece kullanmak istediğiniz ürünleri sepetinize doldurarak sipariş vermeniz olacak. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları son derece kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüşüyor. En lezzetli baharat, harç ve tuz çeşitlerini hemen şimdi sitemizden temin edebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişlerinizi kısa bir süre içerisinde adrese ulaştırıyoruz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.