x
حسابي
تسجيل
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
اذا لم تتمكن من العثور على الإجابة التي تبحث عنها
يمكنك طرح سؤال جديد علينا.
اسأل سؤالا
1- Arifoğlu hangi kargo ile çalışıyor?

Arifoğlu firması kargolarını anlaşmalı olduğu Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. ile çalışmaktadır. Arifoğlu Aras Kargo Plus müşteri sınıfındadır Arifoğlu müşteri temsicisi ile sorunlu olan tüm kargoları müşteri memnuniyeti sağlanana kadar takip etmektedir. Aras Kargo ile kargolar bölgelerine göre 1-2-3 gün içinde adrese teslim edilmektedir. 

2- Arifoğlu Yağ şişeleri cam mı plastik mi?

Arifoğlu bitkisel yağ şişleri cam'dır. Kapak ile beraber olan damlalık cam'dır.

3- Arifoğlu kaş ve kirpik içindeki yağlar aynı mı?

Evet kaş kirpik içindeki yağlar aynıdır. Sadece kullanım kolaylığı için içersindeki aparatlar ayrıdır. Kaş için özel lip, kirpik için özel rimel şeklindedir.

4- Kaş Kirpik Bakım Yağını Emziren anneler kullanabilir mi?

Kaş kirpik bakım yağı sadece doğal bitki ve bitki tohumu yağlarından oluşmaktadır. Fakat emziren anneler kullanması konusunda bir tecrübemiz yoktur. Emziren anneler doktoruna danışmaları daha doğru olacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.