x
حسابي
تسجيل

Macun ve Karışımlar        

Türk mutfağının en lezzetli macun çeşitlerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

قارن المختارة
إختر و إضافة إلى السلة
View :
إضافة ألى السلة
Andız, Zencefil ve Bitki Özlü Macun 300g - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Devedikeni Macunu 300g - Arifoğlu
%0 خصم
Arifoğlu Devedikeni Macunu 300g
379,00 TL
379,00 TL
إضافة ألى السلة
Arifoğlu Kudret Narı Macunu 300g - Arifoğlu
%15 خصم
إضافة ألى السلة
Kozalak Macunu 300g Ekstreler ile Üretilmiştir - Arifoğlu
%0 خصم
إضافة ألى السلة
Zeytinyağlı Kudret Narı 250g - Arifoğlu
%8 خصم
انتهي
Zeytinyağlı Kudret Narı 250g
379,00 TL
349,00 TL
منتجات في المجموع 5 هناك

Mutfağınızı bu özel lezzetlerle buluşturmak için farklı adreslerde uygun fiyatları aramanıza hiç gerek kalmadı. Çünkü tüm ürünler için size en kaliteli, en uygun fiyatları sunuyor, minimum fiyat politikamızdan tüm ziyaretçilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz. Sitemizden Manisa’nın meşhur mesir macunu çeşitlerini de temin edebilirsiniz. 

Ballı kudret narı da sıklıkla tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Her gün düzenli olarak tüketebileceğiniz ballı kudret narı yüksek oranda vitamin ve mineral içeriyor olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda sitemizde zeytinyağlı kudret narı çeşitleri de mevcut. Denemek istediklerinizi sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve siparişinizi iletebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyat avantajından siz de faydalanmış olacaksınız.

Macun Çeşitlerini Mutlaka Deneyin!

Üzerlik tohumlu çörek otlu macun mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Sadece sağlığa olan faydaları açısından değil lezzeti bakımından da müptelası olabileceğiniz macun çeşitleri gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı gidermek için de tüketebileceğiniz gıdalardır. Sağlıksız ürünler tüketmek yerine vitamin ve mineral açısından zengin olan macun tüketimi tatlı ihtiyacınızı karşılamak için çok daha doğru bir tercih olabilir.

Sabah kahvaltılarında da  tüketebileceğiniz bu ürünler arasında deve dikeni tohumlu enginarlı macun da bulunuyor. Sıra dışı bir lezzete sahip olması bakımından dikkat çeken ve deneyenlerin bir daha vazgeçemediği deve dikeni tohumlu enginarlı macun kaşık kaşık yemek isteyebileceğiniz bir gıdadır. Bu ürünü de sizlere en uygun fiyatlarla birlikte sunuyoruz. Bu arada siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka andız pekmezli zencefilli macun da ekleyin. Alışılmışın dışında bir lezzete sahip olması bakımından beğeni toplayan bu macun sağlığa olan faydaları ile da mutfakların baş tacı oluyor. Sadece tek tıkla sepetinize ekleyerek bu özel lezzetin kapınıza kadar ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Macun Çeşitlerinde Cazip Fiyat Fırsatını Kaçırmayın!

Geleneksel tarifleri korunarak hazırlanan ve her birinin kendine has lezzeti dillere destan olan macun çeşitlerinde cazip fiyat fırsatını kazançlı bir alışverişe dönüştürebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak! Hemen şimdi ürün çeşitleri azalmadan siz de siparişinizi iletin!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.