sadsad x
asdasd
%16 indirimli

Propolis Ekstraktı 20ml (Su Bazlı)

49,00
41,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Arifoğlu Propolis Ekstraktı 20ml (Su Bazlı) Özel Damlalıklı Şişe

Liquid Propolis Extract

خلاصة البروبوليس السائل

Water Based

ذو اساس مائي

Propolis;

Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” tabiattaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici maddedir. İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir.


Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.


"Herhangi bir kimyasal kullanılmadan alkolsüz tekniklerle üretilmiştir."

*Alkol, glikol, gliserin, emilgatör gibi kimyasallar ile kıvam artırıcılar ve koruyucu maddeiçermez. (Böylece takviye edici gıda özelliği artar. Çünkü yabancı-kimyasal maddelere karşı vücudumuzdaki hücreler güvenlik duvarı oluşturur ve etken maddelerin emilimi oldukça azalır ve yavaşlar.)


Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin yaylalarından elde edilmiş propolisin, steril olarak laboratuvar ortamında yüksek teknoloji kullanılarak sadece deiyonize su ile üretilmiş konsantre ekstraktıdır. Arıların ürettiği fenolik bileşikler ve çok zengin enzimler içermektedir.  (Yüksek oranda antioksidan, antibiyotik ve flavanoit içerir. Ayrıca kalsiyum, magnezyum, çinko, kafeik asit, fenilsirik asit, ferulik asit ve fenoller içermektedir.)


Doğrudan veya sıvı ya da katı yiyeceklere damlatarak tüketilebilir.

Ürün içeriği 20 gr işlenmiş ham propolis ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Propolis miktarı standardize edilmiştir.


2 yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez. Arı ürünlerine duyarlı ve hassas bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Hamilelik dönemlerinde doktora danışarak kullanılmalıdır.


Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız. 

İşletmemiz ISO 9001:2015 Kalite ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim sertifikasına sahiptir.


İşletme Kayıt No: TR-34-K-000495

Türk Gıda Kodeksine uygun üretimi yapılmıştır.


 

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.