x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Propolis Ekstraktı 20ml (Su Bazlı)

Yorumlar (1)
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Ürün Kodu : 600 08 122
135,00
135,00
%0 İndirim
Beğen
05.03.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
Ürünün Diğer Boyları

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Arifoğlu Propolis Ekstraktı 20ml (Su Bazlı) Özel Damlalıklı Şişe

Liquid Propolis Extract

Water Based

Propolis;

Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” tabiattaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici maddedir. İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir.

Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.

"Herhangi bir kimyasal kullanılmadan alkolsüz tekniklerle üretilmiştir."

*Alkol, glikol, gliserin, emülgatör gibi kimyasallar ile kıvam artırıcılar ve koruyucu maddeiçermez. (Böylece takviye edici gıda özelliği artar. Çünkü yabancı-kimyasal maddelere karşı vücudumuzdaki hücreler güvenlik duvarı oluşturur ve etken maddelerin emilimi oldukça azalır ve yavaşlar.)

Doğrudan veya sıvı ya da katı yiyeceklere damlatarak tüketilebilir.

Ürün içeriği 20 gr işlenmiş ham propolis ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Propolis miktarı standardize edilmiştir.Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” işçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir.

Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.

Ürün içeriği %26 işlenmiş ham propolis ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Propolis miktarı standardize edilmiştir.  

KULLANIMI: Yetişkinlerde günlük 15-60 damla arası doğrudan veya sıvı ya da katı yiyeceklere damlatılarak tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayınız. 

UYARI: 2 yaş grubu üstündeki çocukarın kullanımına uygundur. Arı ürünlerine duyarlı ve hassas bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Hamilelik ve emzirme dönemiyle, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza  danışın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız. 

Su Bazlı Propolis Takviye Edici Gıda

Takviye Edici Gıda Belge No:006057-20.06.2019

İlaç değildir.

İşletmemiz ISO 9001:2015 Kalite ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim sertifikasına sahiptir.

İşletme Kayıt No: TR-34-K-213104

Türk Gıda Kodeksine uygun üretimi yapılmıştır.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.