x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Propolis Ekstraktı 20ml (Etanol İle Çözdürülmüş)

Yorumlar (0)
Ürün Kodu : 600 08 121
199,00
199,00
%0 İndirim
Beğen
28.02.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
Ürünün Diğer Boyları

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Propolis Ekstraktı 20ml (Etanol İle Çözdürülmüş)

Liquid Propolis Extract

Alcohol free

Propolis;

Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” tabiattaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici maddedir. İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir.

Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.


"Etanol ile Çözdürülmüş Propolis Ekstraktı" Glikol, gliserin, emülgatör içermez. 


Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin yaylalarından elde edilmiş  propolisin, steril olarak laboratuvar ortamında üretilmiş konsantre ekstraktıdır. Etanol ile çözdürüldükten sonra ileri teknoloji kullanılarak alkolü azaltılmıştır. Arıların ürettiği enzimler ve çok zengin fenolik bileşikler içermektedir.


Doğrudan veya sıvı ya da katı yiyeceklere damlatarak tüketilebilir.


Ürün içeriği min. %20 saf propolis, max. %10 etanol ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Propolis miktarı satandardize edilmiştir.


2 yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez. Arı ürünlerine duyarlı ve hassas bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Hamilelik dönemlerinde doktora danışarak kullanılmalıdır.


Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz en geç 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir. Gün içinde 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanır. Saat 19:00'de hesabım sayfasına girerek sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.