x
sadsad x
asdasd
introo.jpg (32 KB)

Gıda Takviyeleri      

Sağlıklı ya da düzenli olarak beslenemiyorsanız  gıda takviyesi çeşitleri ile sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz

Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

En Çok Tercih Edilen Gıda Takviyesi!

Özel çok yönlü ya da düzenli olarak beslenemiyorsanız  gıda takviyesi çeşitlerini kullanarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Özellikle çok yönlü beslenemeyenler için çok daha fazla önem kazanan gıda takviyesi çeşitleri için hemen sitemize göz atmaya başlayın. En çok tercih edilen ve en iyi gıda takviyesi çeşitlerini sitemizden temin edebilir, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sıvı zerdeçal kapsülü çeşitleri, omega 3 çeşitleri sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebileceğiniz gıda takviyelerinden sadece bir kaçıdır. Su ile birlikte zorlanmadan alabileceğiniz takviyeleri size geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Aradığınız spesifik gıda takviyesi çeşitlerine de buradan hemen ulaşabilirsiniz. Birkaç farklı vitamini ya da minerali aynı anda barındıran ürün çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Propolis Çeşitleri Glikol, Gliserol, Alkol ve Emilgatör İçermiyor!

Propolis çeşitleri arasında organik su bazlı olanları sizlere 2 farklı boy seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Bu ürünümüz Türkiye’de tek “Takviye Edici Gıda” belgesine sahiptir. Aynı zamanda konvansiyonel su bazlı propolis ürünümüzde de 2 farklı boy seçeneği bulunuyor. Saflaştırılmış Anadolu ham propolis toz kapsül ürününü de tercih edebilirsiniz. Vegan ve organik olan bu ürün de Türkiye’de tek “Takviye Edici Gıda” belgesine sahiptir. PROKids Portakal Tadında, C Vitaminli Organik Bal Propolis Arı Sütü Karışımı da dahil olmak üzere bu ürünlerimiz alkol, glikol, gliserol ve emilgatör içermez. İleri teknoloji kullanılarak üretimi gerçekleştirilen gıda takviyeleri ağır metal ve nikel gibi zararlı materyallerden arındırılmıştır. Ethanol ile çözdürülen gıda takviyelerini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Siyah üzüm çekirdeği sıvı ekstraktı inceleyebileceğiniz takviyeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda zerdeçal ekstraktı da pratik bir şekilde göz atabileceğiniz takviyeler arasında bulunuyor. Çeşitli bitkilerin içerdiği mineraller ve vitaminler korunarak özel bir işlemden geçirilmesi ile elde edilen ve kullanım konforu yönünden de beklentileri karşılayan  gıda takviyesi çeşitleri için hemen sipariş verebilirsiniz.

Çok sayıda kişi tarafından kullanılan karadut şurubu için de en doğru adrestesiniz. Eşsiz aroması ile dikkat çeken ve tüketimi son derece kolay olan karadut şurubunu tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Ginkgo biloba sıvı ekstraktı yine konforlu tüketim özelliği ile ön plana çıkan gıda takviyeleri arasında bulunuyor. İçerdiği vitaminler ve minerallerle dikkat çeken bu ürünler özel olarak formüle ediliyor.

Aradığınız Gıda Takviyesi Çeşitlerini Hemen Alın!

Kapsül formunda hazırlanan ve yutması kolay olan gıda takviyesi çeşitleri ile birlikte bitkisel ekstraklar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Agave şurubu, probiyotik karışımı ve balık yağı çeşitleri için de sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden alkalize pH solüsyonu da temin edilebilir. İhtiyaçlarınızın tamamını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmeniz için tüm kategorilerimizde olduğu gibi gıda takviyeleri kategorimizde de en geniş ürün çeşidi yelpazesini sizlerle buluşturuyoruz. Ürünler tükenmeden seçiminizi yaparak siparişinizi iletin ve en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.