x
sadsad x
asdasd

Bitkisel Yağ ve Aroma

Doğal ürünleri temin etmek için aktarlar arasında mekik dokumanıza hiç gerek kalmadı. Sitemizden en doğal ürün çeşitlerini en kolay şekilde temin edebilir ve en uygun fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürebilirsiniz.

Filtreler

Sıralama seçin
Toplam 152 ürün görüntüleniyor.

İncelediğiniz bu kategoride yağ çeşitleri ve aroma verici çeşitleri yer alıyor. Tamamı kalite beklentisini fazlasıyla karşılıyor ve uygun fiyatları ile de yüz güldürüyor.

Anason yağı ve anason aroma verici çeşitleri pratik bir şekilde göz atabileceğiniz ve hemen temin edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda sizlere dermokozmetik sektöründe de sıklıkla kullanılan acı badem yağı çeşitlerini de sunuyoruz. Damlalıklı cam şişesinde konforlu bir kullanım sunan ardıç yağı çeşitlerine de hemen göz atabilirsiniz. Pratik bir şekilde istediğiniz miktarda kullanmanızı sağlayan özel ambalajı bu ürünü benzerlerinden ayırıyor.

Argan Yağı Çeşitlerine Daha Fazla Ödemeyin!

Saç ve cilt için son derece faydalı olduğu bilinen argan yağı çeşitleri de sitemizden en cazip fiyatlarla temin etmeniz gereken ürünler arasında yer alıyor.  Sizlere argan yağını farklı gramajlarda sunuyoruz. Bu sayede kullanacağınız miktarda argan yağı için sipariş verebilir ve çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada sitemizden masaj yağı çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Cilt için faydalı olan içeriklerle hazırlanan masaj yağı çeşitleri aromaterapi etkisi ile ön plana çıkıyor. Rahatlatan ve cilt tarafından hızla emilen bu yağlar cildi nemlendirme yönüyle de beğeni topluyor. Ayrıca aspir tohumu yağı ya da at kestanesi yağı da göz atabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Avokado yağı, badem yağı, biberiye yağı da sıklıkla kullanılan ve pek çok açıdan işe yarayan yağlardır. Sitemizden bu ürün çeşitlerini de kolaylıkla temin etme imkanına sahipsiniz!

Bronzlaşma Yağı Çeşitleri Sitemizde!

Yaz aylarında güneşlenerek çok daha bronz ve çekici bir ten rengine kavuşmanızı sağlayan bronzlaşma yağı da sitemizden temin edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Cildi besleme özelliği ile de dikkat çeken bu ürünlere sahip olmak için sepetinize atarak siparişinizi tamamlamanız yeterli olacak. Böylece çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlamış olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.