x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Organik Bal     

Kahvaltı sofralarımızdan eksik etmediğimiz ve geçmişten günümüze önemli bir şifa kaynağı olarak bilinen organik bal sağlık açısından son derece faydalıdır.

Görünüm :
Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Vücuda olumlu etkilerinin fazla olması ve tadının güzelliğinden dolayı bu besine olan talep her zaman fazladır. Ancak piyasada orijinal olmayan çok sayıda bal çeşidi olduğundan alışverişlerinizde bunlara karşı dikkatli olmanız gerekir. Sağlık standartlarına uygun, güvenli ve gerekli tüm sertifikalara sahip şekilde hizmet veren firmamız size daima en uygun fiyatlı ve organik doğal ürünleri sunar. Online mağazamızda organik balın yanı sıra propolis, arı sütü, polen gibi diğer arı ürünlerini de bulabilirsiniz. Bunların her biri sağlığınıza sağlık katacak şekilde hazırlanıp sağlam paketleme sonucunda size teslim edilir.

Arifoğlu Organik Bal

Kaliteli ve sağlıklı gıda alışverişi anlayışıyla hizmet veren mağazamızda farklı gramajlarda paketlenmiş arı ürünlerinden dilediğiniz satın alabilirsiniz. Bal arıları tarafından üretilmiş bu ballar sayesinde anti bakteriyel ve antiseptik etkileri görebilir, vücudunuzdaki yararlı hücreleri artırabilirsiniz.

Doğal bal tüketmek boğazı yumuşatmak, öksürüğü azaltmak, enerji vermek, cildi iyileştirmek, kaşıntı ve kepeği önlemek, alerjik semptomları azaltmak gibi etkilere sahiptir. Özellikle balın içerisinde bulunan flavonoidler bazı kanser türlerine karşı koruma sağlar ve kanserli hücrelerin artışını önler. Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan organik bal kalsiyum yönünden zengindir ve kemikleri daha güçlü hale getirir. Dolaşım sistemine de destek olan bu besin vücudu soğuk algınlığı, grip, nezle gibi enfeksiyonlara karşı korur.

Organik Bal Fiyatları

Tamamen orijinal olan organik bal fiyatları biraz yüksektir. Ancak piyasada düşük fiyatlardan sunulan ve gerçek olmayan ballar da bulunur. Bunlara aldanmamak adına doğal bal ile yapayları arasındaki farkları bilmenizde yarar vardır. Yapay ürünlerin içerisinde gıda boyası, koruyucu maddeler, şeker ve tatlandırıcı gibi maddeler bulunur. Saf balın içinde ise propolis, arı sütü, balmumu gibi doğal maddeler vardır. Bu iki bal türü renk olarak da birbirinden ayrılır. Bu gibi farklar olması ve emek verilerek üretilmesi sebebiyle orijinal bal fiyatları standartların biraz daha üzerindedir. Buna göre mağazamızda 630 gram organik süzme çiçek balı almak istediğinizde ödeyeceğiniz tutar tahta kutuda 1000 gramlık karakovan petek balı satış fiyatından farklı olacaktır. Her bir balın doğal olması fiyatları göz ardı etmenizi sağlayacaktır.

Organik Bal Çeşitleri

Online mağazamızda sağlıklı ve kaliteli pek çok organik bal ürünlerini bulabilirsiniz. Bunlar arasında karakovan petek balı, çam balı, öğütülmüş propolis, süzme çiçek balı, propolis sıvı ekstratı, polen, bal sirkesi, arı sütü, arı sütü bal propolis ve polen karışımlı macun gibi ürünler yer alır. Özellikle yeni ürünlerimizden biri olan %5’lik propolis ekstratı su bazlı takviye edici gıda hem vücuda sağladığı olumlu etkileri hem de uygun fiyatı ile yoğun ilgi görür. Dilerseniz tüketiminin ve muhafazasının daha kolay olması adına teneke kutudaki petek bal çeşitlerimizden de sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.