x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Organik Kara Üzüm Özü 300g - Şiraz

Yorumlar (0)
Ürün Kodu : 600 09 121
399,00
399,00
%0 İndirim
Beğen
04.06.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Arifoğlu Organik Kara Üzüm Özü 300g


Şiraz (Syrah) Fransa’da Syrah, Avustralya’da Shiraz olarak bilinir. Taneleri mavi- siyah renkte, kısa oval şekilli, orta büyüklükte 

(2.1 g) 2-3 çekirdekli ve kendine has aroması vardır. Salkımları dallı silindirik şekilli, orta büyüklükte (200-250 g) ve sıktır (Çelik, 2002). Gözleri geç uyanır, zomca gelişmesi orta kuvvette ve fazla verimli bir çeşittir. Kısa budamalarda 500 kg/da olan verim uzun budamalarda 1.000 kg/da kadar çıkmaktadır. 


İçindekiler: Organik Kara Üzüm(Şiraz) Özü (Tatlı Karaüzüm Özü) 

Ingredients: Organic Black Grape Extract

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. The recommended last consumption date and batch 

number are written on the package.

Serin ve kuru yerde saklayınız. Please keep in a cool and dry place

Malatya, Battalgazi’deki organik bağlarımızda yetiştirdiğimiz Syrah (Şiraz) cinsi üzümlerin çekirdekleriyle birlikte işlenmesi sonucu üretilmiştir. Kavonozda yaklaşık 8 kg çekirdeği ve kabuğuyla Syrah (Şiraz) cinsi organik kara üzüm vardır.

Bu ürün Arifoğlu Baharat ve Gıda San. Ltd. Şti. tarafından 27676 sayılı Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmeliğine göre üretilmiş olup GTHB tarafından yetkilendirilmiş olan Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu CCPB (TR-OT-015) tarafından sertifikalanmıştır.


İşletme Kayıt No: TR-44-K-003879 Türk Gıda Kodeksi’ne uygun

 dolumu yapılmıştır.


Kargo Bilgisi:
Kargonuz en geç 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir. Gün içinde 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanır. Saat 19:00'de hesabım sayfasına girerek sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.