x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Arı Sütü Bal Polen Propolis Arımix 230g

Yorumlar (0)
Ürün Kodu : 600 09 193
479,00
479,00
%0 İndirim
Beğen
28.05.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Arı sütü + bal + polen + propolis karışımı 230g

Royal jelly + honey + pollen + propolis mixture

Uyarılar: Kullanım öncesi karıştırınız, metal kaşık kullanmayınız. Arı ürünleri alerjisi, astım ya da yüksek alerjik riski taşıyanların ürünü tüketmemesi önerilmektedir. 24 aylıktan küçük bebeklerde kullanmayınız. Ambalaj açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz. Doğası gereği soğukta kaldığında sertleşebilir, içeriğinde arı sütü olduğu için normal bal gibi ısıl işlem uygulamayınız. Oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Kullanım şekli: Yetişkinlerde günde 1 tatlı kaşığı, çocuklarda 1 çay kaşığı kullanılır. Beslenme referans değeri yoktur. Işletme kayıt no: Tr-34-K-213104 türk gıda kodeksi’ne uygun ambalajlanmıştır. Içindekiler:Bal %87, polen %7, arı sütü %5, propolis %1 Tavsiye edilen tüketim tarihi (tett) ve parti no (pn) ambalajın üzerindedir. The recommended last consumption date and batch number are written on the package.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.