sadsad x
asdasd

Melisa Süzen Poşet 20li

9,90
Planlanan Teslimat
:
12.08.2020
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Arifoğlu Melisa Süzen Poşet 20 Li (Sallama Çay)

Melisa (Melissa Officainalis)

Bu tür 20-150 cm yükseklikte, tüylü, çok yıllık ve otsu bir bitkidir. Yapraklar basit, saplı ve dişli kenarlıdır. Çiçekler iki dudaklı, beyaz sarımsı veya kırmızımtırak renklidir. Anadolu’nun dış kısımlarında ve Akdeniz Bölgesinde bol olarak bulunmaktadır. Limon kokusunu andırır bir kokuya sahiptir ve baharlı bir lezzeti vardır.

İÇİNDEKİLER: Melisa (Yaprak)

INGREDIENTS: Lemon Balm (Melissa officinalis)

KULLANILIŞI: Arifoğlu süzen poşeti bir fincan içindir. Poşeti fincanınıza veya demliğinize koyup, üzerine kaynar su ilave ederek en az 3-5 dakika demlenmeye bırakınız.

HOW TO PREPARE: Allow one sachet per cup. Add freshly boiled water and brew for minimum 3-5 minutes.

T.E.T.T. ile parti no ambalajın üzerindedir. The recommended last consumption date and batch number are written on the package. Serin ve kuru yerde saklayınız. Please keep in a cool and dry place.

İşletme Belge No: TR-34-K-000495 Türk Gıda Kodeksine Uygun Ambalajlanmıştır.

İşletmemiz TS EN ISO 9001:2003 Kalite ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistem Belgelerine sahiptir.

Şifalı Bitkiyi Şifalı Yapan Nedir ?

Bazı bitkilerin içinde bilim adamları tarafından şifalı olduğu kanıtlanan çeşitli etken maddeler vardır. Bitkiyi şifalı yapan ise bu etken maddelerin çokluğu ve kalitesidir.

Şifalı Bitkimi neden Arifoğlu'ndan Almalıyım ?

Arifoğlu'ndan alacağınız her Şifalı Bitki, memleketimizin ve Dünyanın en kaliteli topraklarında ve en temiz coğrafyalarında yetiştirilmektedir. Toplanan her bitki için özel etken madde analizleri yapılmaktadır ve bu analizler sayesinde etken maddesi düşük ve kalitesiz olan ürünler ayıklanmaktadır. Bu işlemlerden sonra satışa uygun vaziyette olan bitkiler sterilize edilir ve siz değerli müşterilerimize sunulur.

Kargo Bilgisi:
Kargolarınız 7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.