x
Account
Forgot password?
REGISTER

Lemon Balm Tea (20 Tea Bags)

Ratings & Reviews (0)
Product Code : 600 11 011
55.00
55.00
%0 Discount
Like
22.07.2024 tarihine kadar kargoda

Out Of Stock

Notify me when its in stock
Add to List Recommend It Comment Price Alert

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.


Arifoğlu Melisa Süzen Poşet 20 Li (Sallama Çay)

Melisa (Melissa Officainalis)

Bu tür 20-150 cm yükseklikte, tüylü, çok yıllık ve otsu bir bitkidir. Yapraklar basit, saplı ve dişli kenarlıdır. Çiçekler iki dudaklı, beyaz sarımsı veya kırmızımtırak renklidir. Anadolu’nun dış kısımlarında ve Akdeniz Bölgesinde bol olarak bulunmaktadır. Limon kokusunu andırır bir kokuya sahiptir ve baharlı bir lezzeti vardır.

İÇİNDEKİLER: Melisa (Yaprak)

INGREDIENTS: Lemon Balm (Melissa officinalis)

KULLANILIŞI: Arifoğlu süzen poşeti bir fincan içindir. Poşeti fincanınıza veya demliğinize koyup, üzerine kaynar su ilave ederek en az 3-5 dakika demlenmeye bırakınız.

HOW TO PREPARE: Allow one sachet per cup. Add freshly boiled water and brew for minimum 3-5 minutes.

Şifalı Bitkiyi Şifalı Yapan Nedir ?

Bazı bitkilerin içinde bilim adamları tarafından şifalı olduğu kanıtlanan çeşitli etken maddeler vardır. Bitkiyi şifalı yapan ise bu etken maddelerin çokluğu ve kalitesidir.

Şifalı Bitkimi neden Arifoğlu'ndan Almalıyım ?

Arifoğlu'ndan alacağınız her Şifalı Bitki, memleketimizin ve Dünyanın en kaliteli topraklarında ve en temiz coğrafyalarında yetiştirilmektedir. Toplanan her bitki için özel etken madde analizleri yapılmaktadır ve bu analizler sayesinde etken maddesi düşük ve kalitesiz olan ürünler ayıklanmaktadır. Bu işlemlerden sonra satışa uygun vaziyette olan bitkiler sterilize edilir ve siz değerli müşterilerimize sunulur.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz en geç 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir. Gün içinde 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanır. Saat 19:00'de hesabım sayfasına girerek sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.