sadsad x
asdasd
%20 indirimli

ProKids Portakal Tadında Arı Sütlü C Vitaminli Ballı Propolis Karışımı 150g

69,00
55,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Arifoğlu PROkids : Çocuklar İçin Portakal Tadında, Organik Bal + Organik Propolis Ekstraktı (Su Bazlı) + Organik Arı Sütü + C Vitamini Karışımı. 150 gr. ( Avantajlı Fiyat )


PROfesyonel anelerin daha hızlı, daha güçlü çocuklarının gizli sırrı:

Alkol, glikol, gliserin gibi kimyasal madde içermez. Böylece takviye edici gıda özelliği artar. Alkolsüz tekniklerle üretilmiştir. Su bazlı saflaştırılmış organik propolis; standardize edilmiş % 10 luk propolistir. HDA değeri yüksek (2.2) Organik Arı Sütü içermektedir.


Takviye edici gıda olarak tüketilir.


"Bırakın mevsimler gelsin geçsin."

İÇİNDEKİLER 150 GRAM İÇİN
Organik Bal: %88,25 132,37g
Organik Ham Propolis :
(%10'luk su bazlı)
%6 9g
Organik Arı Sütü (2.2 HDA): %3 4,5g
C Vitamini: %2 3g
Doğal Aroma Verici (Portakal): %0,75 1,25g


Arı Sütü 2.2HDA

Arı sütü ana arının besini olup, besin değeri oldukça yüksektir. Ana arı ve işçi arılar yumurtadan çıktıklarında aynı genetik yapıya sahip olmalarına rağmen, larva döneminde farklı oranda ve sürede arı sütüyle beslenmeleri yapılarının farklılaşmasına neden olmaktadır.  Sadece 6 günlük bu farklı beslenme sonucunda ana arı hastalıklara direnç kazanmakta, günde kendi ağırlığının iki katı kadar (1500-3000) yumurta üretebilmekte ve 6 yıl kadar yaşamaktadır. Diğer işçi arılar ise kolay hastalanırlar, dişi oldukları halde yumurta bırakamazlar ve sadece 2 ay yaşarlar. İki birey arasındaki bu derece farklılaşma sadece arı sütü ile beslenmelerinden kaynaklanmaktadır.


Propolis

Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” tabiattaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici maddedir. İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir.

Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.

Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin yaylalarından elde edilmiş propolisin, steril olarak laboratuvar ortamında yüksek teknoloji kullanılarak sadece deiyonize su ile üretilmiş konsantre ekstraktıdır. Arıların ürettiği fenolik bileşikler ve çok zengin enzimler içermektedir.

Menşei: Türkiye

Uyarılar:

2 yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez. 

Arı ürünlerine duyarlı ve hassas bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir.

İşletmemiz ISO 9001:2015 Kalite ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim sertifikasına sahiptir.

İşletme Kayıt No: TR-34-K-000495

Türk Gıda Kodeksine uygun üretimi yapılmıştır.

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.