x
sadsad x
asdasd
Stokta Yok
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

[TR] ÜRÜNÜN FONKSİYONU: Yetiştirilme alanı Avustralya olan ve Melaleuca Alternifolia olarak adlandırılan ağacın yapraklarından damıtılarak çay ağacı yağı elde edilmektedir. Bu yağı içeren Çay ağacı sabunu cildin pH değerini korumada son derece etkili olurken cildi dinlendirerek daha yumuşak bir his elde edilmesine yardımcı olur.  
[EN] FUNCTION OF THE PRODUCT: Tea tree oil is obtained by distilling the leaves of the tree called Melaleuca Alternifolia, whose cultivation area is Australia. Tea tree soap containing this oil is extremely effective in maintaining the pH value of the skin, while resting the skin and helping to achieve a softer feeling.

Cilt için;
[TR] KULLANIM ŞEKLİ: Sabun köpüğünü hafif masaj hareketleri ile yüzünüze dağıtın. Tercihen 1-3 dakika bekletip bol ılık su ile durulayın.
[EN] USAGE: Distribute the soap bubbles on your face with light massage movements. Preferably wait 1-3 minutes and rinse with plenty of lukewarm water.

Saç için;
[TR] KULLANIM ŞEKLİ: Saçınızı köpürtüp 1-3 dakika bekletip bol su ile durulayınız.
[EN] USAGE: Leave your hair lather for 1-3 minutes and rinse with plenty of water.

İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Sodium Hydroxide, Elaeis Guineensis Oil, Brassica Campestris Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Cl 77288, 
Cl 77007, Limonene.

UYARILAR: Son Kullanma Tarihi (SKT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız.  Gözle teması halinde bol su ile durulayınız. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.  İçerisinde bulunan herhangi bir bileşene karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. WARNINGS: Expiry Date (SKT) and Lot No (PN) are on the packaging. Keep out of reach of children.Avoid contact with eyes. In case of contact with eyes, rinse with plenty of water. Keep it cool and dry. Do not use it if you are allergic to any ingredient in it. Do not leave it in the water.
ÜRETİCİ: Arifoğlu Baharat ve Gıda San. Ltd. Şti.
Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı  No:32 Avcılar-İSTANBUL

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.