x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Çay Ağacı Yağı 10ml %100 Saf Yağ ARLAB

Yorumlar (0)
Ürün Kodu : 600 14 604
189,00
189,00
%0 İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

KULLANIM TALİMATI *SAÇ BAKIM İÇİN: TTO (%2)

*HAZIRLANIŞI : Damlalık kapak yardımıyla 2 ml çay ağacı yağını şişe içerisinden alıp ölçekli kap içerisine damlatınız. Daha sonra sabit yağ ile 100 ml e tamamlayınız. Kap içerisindeki karışımı 15-20 saniye çalkalayınız. *Yaptığınız karışımı oda sıcaklığında ağzı kapalı ışık almayan yerde saklayınız.

*VÜCUT BAKIMI İÇİN: TTO (%1)

*HAZIRLANIŞI: Damlalık kapak yardımıyla 1 ml çay ağacı yağını şişe içerisinden alıp ölçekli kap içerisine damlatınız. Daha sonra sabit yağ ile 100 ml e tamamlayınız. Kap içerisindeki karışımı 15-20 saniye çalkalayınız. *Yaptığınız karışımı oda sıcaklığında ağzı kapalı ışık almayan yertde saklayınız.

*SAÇ İÇİN KULLANIMI: TTO(%2) olarak hazırladığınız karışımdan bir kaç damla yağı direk saçınıza ve saç derinize uygulayabilirsiniz. Tercihen sabit yağlar ile karıştırabilir ya da kullandığınız şampuan içerisine karıştırarak da uygulayabilirsiniz. *VÜCUT İÇİN KULLANIM ŞEKLİ: TTO(%1) olarak hazırladığınız karışımdan bir kaç damla yağı direk vücudunuza yada cildinize uygulayabilirsiniz. Tercihen sabit yağlar ile karıştırabilir ya da kullandığınız sabun, tonik veya su içerisine karıştırarak da uygulayabilirsiniz.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz en geç 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir. Gün içinde 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargolanır. Saat 19:00'de hesabım sayfasına girerek sipariş durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.