x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Uluslararası

Uluslararası

Tarih boyunca bazı baharatlar ve yöresel tatlar kendi bölgesinin yerleşik mutfak kültürünü oluşturmaktaydı. Günümüz dünyasında gerek bilginin gerekse kültürlerin globalleşme etkisiyle hızlı bir şekilde aktarılabilmesiyle birlikte mutfak kültürleri bölgesel olmaktan çıkıp birbiriyle etkileşim ile dünya genelinde ortak baharat ve bitki kullanım kültürünü oluşturmuştur.


Kullanım alanı çok geniş olan baharat ve bitki çaylarının gerek sofralarımızda, gerek ilaç sanayi ve hatta kozmetik gibi birçok alanda aktif rol oynaması sebebiyle Arifoğlu’nun ulusal ve uluslararası alanda kaliteli ve güvenilir bir marka olma hedefi daha da bir önem kazanmaktadır.


Dünya genelinde modern tıbbın sunduğu tedavi imkanlarına paralel olarak alternatif tıbba olan rağbet, baharat ve bitki dünyasıyla insanlığın tarih boyunca sürdürdüğü dostluğun önemini bugün bizlere bir kez daha hatırlatmaktadır. Bu yönüyle Türkiye’de yetişen birçok bitkiyi uluslararası pazarda herkes tarafından temin edilebilen hale getirmek ülkemiz ekonomisine katkı ve küresel imajımıza olumlu etkisi bakımından önem taşımaktadır. Bizler bu sorumluluğumuzun farkındayız ve global pazarda etkin bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.