x
sadsad x
asdasd

Saç Bakım Yağı - Yağlı Saçlar 100ml

119,00
Planlanan Teslimat
:
04.07.2022
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Doğal Bitkisel Saç Bakım Yağı Yağlı Saçlar 

Defne Yaprağı (Laurus Nobilis) : Her mevsim yeşil kalabilen güzel kokulu yaprakları ile bir çalı veya ağaç türüdür. Defne yaprağından elde edilen yağ, yağ asitlerinden ve esansiyel yağlardan oluşmaktadır.

Badem (Prunus Amygdalus Var. Dulcus Oleum): Anavatanı Orta Asya olan badem ağacı İran ve Çin de 3500 yıldır yetiştirilmektedir. Meyvaları ancak Akdenizin bol güneşli yörelerinde oluşmaktadır. Ağaç güneybatı Asya'ya özgüdür. Kültüre alınmış formu İngiliz adalarına kadar kuzeyde yetiştirilebilir. Küçük bir ağaçtır, 4-9 m uzunluğuna ulaşır. Mızraksı yapraklar yaklaşık 6-12 cm uzunluğunda olup kenarı dişlidir. Çiçekler genelde beyaz veya açık pembe, 5 taç yapraklı ve 3-5 cm çapındadır. Yapraklardan önce erken ilkbaharda açar.

İçindekiler: Laurus nobilis oleum (Defne Yaprağı Yağı), Terebinthinae oleum (Çam Terebentin Yağı), Lavandula angustifolia miller oleum (Lavanta Yağı), Cedrus oleum (Sedir Yağı), Rosmarinus offcinalis oleum (Biberiye Yağı), Prunus amygdalus var dulcus oleum (Badem Yağı), Melaleuca Alternifolia Oleum (Çay Ağacı Yağı), Tocopheryl acetate (Vitamin E), Corylus avellana oleum (Fındık Yağı).


Kullanımı: Haftada üç kere saç bölgenize 3-4 dakika masaj uygulayarak maksimum 45 dakika bekletmek suretiyle bone takılmadan uygulanır. Sonrasında, bitkisel bir şampuan ile ilk yıkaması bekletilmeden durulayıp şampuan ile ikinci yıkamada 1-2 dakika masaj yapıp saç derisinde kalan yağın arındırılması sağlanır. Daha etkili bir sonuç alınabilmesi için akşam yatmadan 1-2 saat önce uygulanması tavsiye olunur.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.