x
sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

[TR] ÜRÜNÜN FONKSİYONU: Saç derinizi bir yandan temizlerken diğer yandan beslenmesine ve onarılmasına yardımcı olarak saçtaki kuruluğun giderilmesini ve kepek oluşumunu engeller.
[EN] FUNCTION OF THE PRODUCT: While cleaning your scalp on the one hand, it prevents the dryness of the hair and the formation of dandruff by helping it to be nourished and repaired on the other.

Saç için;
[TR] KULLANIM ŞEKLİ: Saçınızı köpürtüp 1-3 dakika bekletip bol su ile durulayınız.
[EN] USAGE: Leave your hair lather for 1-3 minutes and rinse with plenty of water.

İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Sodium Hydroxide, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Lactate, Ricinus Communis Seed Oil, Cl 77007, Cl 77491.

UYARILAR: Son Kullanma Tarihi (SKT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız.  Gözle teması halinde bol su ile durulayınız. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.  İçerisinde bulunan herhangi bir bileşene karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. WARNINGS: Expiry Date (SKT) and Lot No (PN) are on the packaging. Keep out of reach of children.Avoid contact with eyes. In case of contact with eyes, rinse with plenty of water. Keep it cool and dry. Do not use it if you are allergic to any ingredient in it. Do not leave it in the water.
ÜRETİCİ: Arifoğlu Baharat ve Gıda San. Ltd. Şti.
Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı  No:32 Avcılar-İSTANBUL

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.