sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

Arifoğlu Sandal Ağacı Yağı 20 ml Damlalıklı Şişe

Sandal Ağacı (Sandalum Album)

Vatanı Hindistan’dır. Günümüzde Avustralya, Sri Lanka, Endonezya, Çin ve Filipin ormanlarında yaygın olarak yetişmektedir. Gövde ve dal kabukları kırmızı renklidir. Yaprakları tamdır ve ilkbaharda çiçek açan bir ağaçtır. 6-9 m kadar yükselebilen bir ağaçtır. Gövdesinin odunu ağır ve düz damarlı bir görünümdedir. Ağaç genç iken gövde beyaz görünümlüdür, yaşlandıkça beyazdan sarı ve turuncuya dönmektedir. 100 yaşına kadar yaşayabilen çok yıllık bir bitkidir. Kışın yapraklarını dökmez. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Tanen, arbutin, glikozitler, fenol türevleri ve kateşin türevleri taşır.


 ELDE EDİLİŞ YÖNTEMİ:

Sandal ağacı tohumlarından su buharı distilasyonu yöntemi ile elde edilmektedir.


 İÇİNDEKİLER: Sandal Ağacı Yağı / Sandalwood Oil (Santalum Album Oleum)


 Menşei: Türkiye


 UYARILAR:

* Oda sıcaklığında ağzı kapalı, ışık almayan yerde saklayınız.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.