x
sadsad x
asdasd
kaskirpik.png (220 KB)
%7 indirimli

Limon Yağı 20ml

41,19
38,31
Planlanan Teslimat
:
30.05.2022
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

LİMON (Citrus Limon Oleum)

Limon ağacı 3-5 m yükseklikte, kışın yapraklarını dökmeyen, beyaz çiçekli bir ağaçtır. Genellikle ilkbaharda çiçek açar. Vatanı Hindistan olup bugün bütün Akdeniz ve Ege Ülkerlerinde yetişmektedir. Kendine has kuvvetli ve aromatik bir kokuya sahiptir. Ekşi ve baharlı bir tada sahiptir. %90 kadar limonen ve %4-5 arasında citral bulunur. Bunların yanı sıra organik asitler, pektin, folat, kalsiyum, potasyum, şekerler, sitrik asit, flavon türevleri, A vitamini ve yüksek oranda C vitamini içermektedir.


ELDE EDİLİŞ YÖNTEMİ: Limon kabuklarından distilasyon yöntemi ile elde edilmektedir.


İÇİNDEKİLER: Citrus Limon Peel Oil


KULLANIM ALANI: Cilt Bakımı İçin Uygundur. Kullanım: 50 ml sabit yağ içersine 10 damla damlatıp karıştırın. Cilt bakımınız için vücudunuza masaj yaprak uygulayın.


UYARILAR: *Oda sıcaklığında, kapağı kapalı, ışık almayan bir yerde saklayınız. *Üretim Tarihi (ÜRT), Son Kullanım Tarihi (SKT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. *Harici kullanım içindir. İçilmez. Uçucu yağ olduğundan ciltte kızarıklık, yanma gibi alerjik etkiler gösterebilir. Bu yüzden sabit yağlar ile karıştırılıp kullanılması gerekmektedir. Kullanmadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.


METHOD OF OBTAINING: It is obtained from lemon peels by distillation method.


INGREDIENTS: Citrus Lemon Peel


Oil USAGE AREA: Suitable for Skin Care. Usage: Add 10 drops in 50 ml of fixed oil and mix it. Use your body massage for your skin care.


WARNINGS: *Store at room temperature, the product with its cover closed and out of light place. *Production Date (URT), Expiry Date (SKT) and Lot Number (PN) are on the package. *For external use. It is not drinkable. Since it is an essential oil, it may show allergic effects such as redness and burning on the skin. Therefore, it should be mixed and used with fixed oils. Before use, do an allergy test by dropping a drop into your wrist and waiting for half an hour.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
İlgili Ürünler
Diğer Boylar
Fiyat
44,85 ₺
41,71 ₺
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.