x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Civan Perçemi 70g

Yorumlar (0)
Ürün Kodu : 600 12 659
140,00
140,00
%0 İndirim
Beğen
30.04.2024 tarihine kadar kargoda

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Üretici Firma: ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Civanperçemi, Latincede bin bir yaprak anlamına gelen “Achillea Millefolium” olarak adlandırılan bir papatyagiller familyasındandır. 80 farklı türü bulunan Civanperçemi, Haziran ayından Kasım ayına kadar beyazımsı, pembe ve kırmızıya çalan çiçekler açan çokyıllık bir bitkidir. 

Civanperçemi’nin anavatanı Kuzey Yarım Küre’dir. Güneşli ve sıcak ortamlarda yetişen civanperçemi çayırlarda, dağ yamaçlarında, yol kenarlarında rahatlıkla bulunabilir.

Civanperçemi çok güzel kokusuyla  bir bitki familyası olmaktan ötedir. Farklı aroması ve bileşiğiyle yemeklerde tatlandırıcı amaçlı kullanımı Truva savaşına kadar dayanmaktadır. 

Civanperçemi bitkisinden; civanperçemi çayı, civanperçemi yağı, civanperçemi merhemi ve çeşitli esanslar üretilir.

Kandil çiçeği, Binbir yaprak, Yaşlı adam biberi, Asker yarası, Şövalye binyaprağı olarak da bilinen Civanperçemi, Mayıs ve Eylül aylarında toplanır. Toplama işleminin güneşin en etkili olduğu saatlerde yapılması önemlidir. Çünkü bitki içerisindeki etken maddelerin en aktif ve yoğun olduğu an güneşin en etkili saatleridir.  

Kurutulan yaprakları kaynatılarak Civanperçemi çayı yapılmaktadır. Civanperçemi çayı günün hemen her saatinde tüketilmeye müsaittir.

Şifalı Bitkiyi Şifalı Yapan Nedir ?

Bazı bitkilerin içinde bilim adamları tarafından şifalı olduğu kanıtlanan çeşitli etken maddeler vardır. Bitkiyi şifalı yapan ise bu etken maddelerin çokluğu ve kalitesidir.

Şifalı Bitkimi neden Arifoğlu'ndan Almalıyım ?

Arifoğlu'ndan alacağınız her Şifalı Bitki, memleketimizin ve Dünyanın en kaliteli topraklarında ve en temiz coğrafyalarında yetiştirilmektedir. Toplanan her bitki için özel etken madde analizleri yapılmaktadır ve bu analizler sayesinde etken maddesi düşük ve kalitesiz olan ürünler ayıklanmaktadır. Bu işlemlerden sonra satışa uygun vaziyette olan bitkiler sterilize edilir ve siz değerli müşterilerimize sunulur.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.