x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
10.09.2019

Prokids Çocuklar İçin - Bal, Arı Sütü ve Propolis Karışımı Artık Portakal Tadında!

ProKids
Bal, Arı Sütü ve Propolis Karışımı Artık Portakal Tadında!

Çocuklar için son derece faydalı olan arı sütü, bal ve propolis gibi gıdaları yedirmek de bir o kadar zordu. Çocuklar tadından hoşlanmadıkları her gıdayı yemeyi reddettiği için bu besleyici gıdayı vermek, anneleri bir hayli zorluyordu. Ancak artık bu sorun ortadan kalktı. Çünkü bal, arı sütü ve propolis artık portakal tadında! Çocuklar severek tüketiyor ve içerisindeki vitamin ve minerallerden faydalanıyor.

ProKids Bal, Arı Sütü, Propolis ve C vitamini karışımı, organik bal içeriyor. Aileler çocukların balın faydalarından istifade edebilmesi için organik bal arayışına girmek zorunda kalmıyor. Ürün alkol, glikol, gliserin, amilgatör gibi zararlı kimyasallar içermiyor. Dolayısıyla çocuklara takviye edici gıda olarak tamamen doğal ve organik bir ürün vermek mümkün oluyor.

Ürünün içerdiği organik ham Anadolu propolisi vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve hastalıklara karşı da adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor.  Organik Anadolu arı sütünün bağışıklığı güçlendirme özelliği, uzak doğu sütünden yaklaşık % 80 oranında daha fazla!

Ürün, içerdiği arı sütünün HDA oranının 2.2 gibi son derece yüksek olmasıyla da ön plana çıkıyor. Aynı zamanda su bazlı saflaştırılmış propolis içeriyor. İleri teknoloji kullanılarak sadece deionize su kullanılarak ekstraktının çıkarılması ve standardize edilmesi ile üretiliyor. Bu sayede bağışıklık sisteminin güçlendiren protein enzimleri fazlasıyla açığa çıkıyor ve faydasından da istifade etmek mümkün olabiliyor. Standardize edilmiş % 10’luk organik propolis içermesi, bu takviye edici gıdayı benzerlerinden ayırıyor. Propolis faydaları saymakla bitmeyen bir madde ve doğadaki en güçlü kapatıcı ve temizleyici madde olmasıyla da dikkat çekiyor.

ProKids Bal, Arı Sütü, Propolis ve C vitamini karışımı yüksek düzeyde antioksidan, antibiyotik ve flavanoit içeriyor. Ayrıca kalsiyum, magnezyum, çinko, kafeik asit, fenilsirik asit, ferulik asit ve fenoller de içeriyor olması ürünün çok daha sağlıklı bir form kazanmasını sağlıyor. Portakal tadında olması ise çocukların severek tüketmesini beraberinde getiriyor. Bu önemli takviye edici gıda artık satışta! Son derece uygun fiyatı sayesinde dileyen herkes sipariş vererek ürünün kısa sürede adresine ulaşmasını sağlayabiliyor.Ürüne Git

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.