x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
05.09.2019

Arifoğlu Eminönü Caddede yeni mağazamız açıldı.

Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir.

Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Bu satış noktalarımıza şimdi Mısır Çarşısı'nın yakınında Eminönü Ragıp Gümüşpala Caddesinde, Haliç kıyısında bir yenisini ekledik. Burada aynı zamanda turistik ürünlerle ülkemizin tanıtımına bir katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile yeni mağazamızda ve internette www.arifoglu.com adresimizde de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

image 4.png (103 KB) 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.