x
Account
Forgot password?
REGISTER

Tomato or Pepper Pastes

Compare Selected
Select and Add to Cart
View :
Chili Paste (Hot) 350g
195.00
195.00
Sweet Pepper Paste 350g
195.00
195.00
Sweet Pepper Paste 650g
295.00
295.00
There is a total of 3 products

Mutfağımızda sevilen ve sık yapılan her yemek için en temel malzemelerden biri olan ve böylece mezelerden et yemeklerine, zeytinyağlılardan sebze yemeklerine kadar her tarife lezzet katan salça ister biberin damakta iz bırakan tadı ister domatesin iştah açan aromasını sofralarınıza getiriyor. Kendi yöresinde doğallık içinde yetişen mahsullerden özenle elde edilen salçalarla herkese parmak ısırtacak benzersiz tarifler denemek ve mutfaklarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz, o çok özlediğiniz doğallığı ise Arifoğlu ile evlerinize davet etmek ise sizlere kalıyor.

Salça Fiyatları

Son derece sık kullanılan, hatta hemen her yemek içerisinde bulunan salça böylesi geniş ve sık kullanım alanına sahip olmasıyla bütçeyi düşünmeden karar verebilmeyi gerektiriyor. Tercihini hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlerden yana yaparak mutfak masraflarını en aza çeken ve böylece leziz yemeklerle herkesi şaşırtmaya devam etmek isteyenlerse Arifoğlu sayfalarında buluşuyor.

Salçaların fiyatları konusunda son derece uygun seçenekler sunan Arifoğlu ailesi, böylece doğal ve organik biber veya domates tadının özlendiği üzere her evde kendine yer bulmasını sağlarken, adrese teslimat seçeneğiyle de fiyat konusunda sunduğu avantajları erişim kolaylığıyla desteklemeye devam ediyor.

Salça Çeşitleri

Mutfaklarda en sık tercih edilen ürünlerin başında gelen salça için hem domates hem biberde acı ve tatlı seçenekleri sunan Arifoğlu, böylece her yemeğe özgü tadı bulmanızı veya kendi damak tadınıza hitap eden seçeneği direkt bulmanıza yardımcı oluyor. Çeşitlilik konusunda son derece cömert olmakla birlikte doğadan aldığı güç ve ilhamdan asla vazgeçmeyen üreticilerimiz, tercihiniz ne yönde olursa olsun aynı lezzeti, özeni ve kaliteyi mutfaklarınıza taşımanızı sağlamış oluyor.

Yalnızca acı – tatlı gibi lezzet yönünden veya domates, biber gibi malzeme yönünden farklılaştırılan seçeneklerle değil, ek olarak farklı gramaj seçenekleriyle de çeşitlendirilen salçaların tam olarak ihtiyacınız olan ölçüde alınması desteklenirken, Arifoğlu öncülüğünde denemek istediğiniz lezzetler için farklı gramaj seçeneklerinizin bulunması da seçim özgürlüğünüzü destekleyen bir diğer avantajımız olarak dikkat çekiyor. Farklı tatlara aynı yemek içerisinde kendi damak tadınıza uygun oranlarda yer vermeniz için küçük ve büyük ambalaj seçeneklerinden faydalanmanız mümkün olurken, tam anlamıyla istediğiniz lezzeti yakalamak için sizlere sunduğumuz doğallık dolu ürünlerin her birini incelemeniz mutfağınızı zenginleştirmeniz için yeterli oluyor.

Organik Salça Çeşitleri

Fidelerinin dikilip yeşerdiği andan dalından toplandığı ana kadar tüm üretim sürecinde doğallık içinde yetiştirilen domates ve biberlerden elde edilen salça doğadan aldığı lezzeti sofralara taşıyor. Arifoğlu güvencesiyle aldığınız her üründe olduğu gibi salçaların da üretimi için el değmemiş ve kendi yöresinde güneş ışığı ile topraktan aldığı güçle büyüyen sebzeler kullanırken, sebzelerin leziz salçalara dönüştüğü serüveninde hiçbir şekilde bu doğallığın bozulmaması sağlanıyor. Böylece tıpkı evde yapılmış gibi bir lezzete ve kullanım ömrüne sahip olması sağlanan salçaların aile boyu güvenle tüketilmesi mümkün olurken, yemeklere ise o özlediğiniz eski doğal tadı getirmesi ürünlerimizin en çok sevdiğiniz özelliklerden biri oluyor.

En sevdiğiniz yemekleri çok özlediğiniz doğal salça tadıyla benzersiz kılmak için siz de hemen şimdi siparişinizi oluşturabilir ve herkesi aynı sofrada birleştirecek olan yemeklerinizi unutulmaz kılmanın sırrını Arifoğlu ile keşfedebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.