x
sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Organik Sertifikalı Gül Hidrosölü Rose Hydrosol

[TR] * = ORGANİK TARIMDANDIR. TOPLAM İÇERİĞİN %100' Ü ORGANİK İÇERİKTİR. TOPLAM İÇERİĞİN %100' Ü DOĞAL

İÇERİKTİR. İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Rosa Damascena Flower Water*

ÜRÜNÜN FONKSİYONU: Cildinizi temizler ve ferahlatır, sıcak-soğuk hava koşulları ve güneşin zararlı ışınlarının oluşturduğu lekelerin önlenmesine yardımcı olur. Cildinizi makyaj kirliliğinden arındırmak ve günlük cilt temizliği için uygundur. Üretim Tarihi (ÜRT), Son Kullanma Tarihi (SKT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Orijinal ambalajında ve serin yerde muhafaza ediniz. İçerisinde bulunan herhangi bir bileşene karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Harici kullanım içindir, içilmez.

[EN] * = FROM ORGANIC AGRICULTURE. 100% OF TOTAL CONTENT IS ORGANIC. 100% OF THE TOTAL INGREDIENTS ARE NATURAL.

PRODUCT FUNCTION: It cleans and refreshes your skin, helps prevent spots caused by hot-cold weather conditions and harmful rays of the sun. It is suitable for purifying your skin from make-up pollution and for daily skin cleansing. Production Date (URT), Expiry Date (SKT) and Lot Number (PN) are on the package.

WARNINGS: Keep out of reach of children. Avoid contact with eyes. Store in its original packaging and a cool place. Do not use it if you are allergic to any ingredient in it. For external use, undrinkable.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.