x
sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Organik Bal Sirkesi 250ml

69,00
Planlanan Teslimat
:
13.02.2023
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma: ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

ARİFOĞLU ORGANİK BAL SİRKESİ 250 ml

Formuna düşkün bahar temizliğini sevenlerin tercihi;

İç ve Doğu Anadolu’nun yüksek rakımlı yaylalarında üretilen baldan yapılmıştır. Cam şişelerde doğal fermente yoluyla elde edilmiştir. Sirke ruhu olarak da adlandırılan diğer adı ile beyaz sirke vb katkılar kullanılmadan tamamen organik olarak üretilmiştir.

Arılar balı yaparken, bütün çiçek ve ağaçlardan nektar topluyorlar. Elma sirkesinde elmadan, alıç sirkesinde alıçtan faydalanıyorken bal sirkesinde, bütün meyvelerden toplanan, farklı özellikleriyle bir araya gelip bütünlük oluşturmuş ve arının enzimleri ile birleşerek meydana gelen baldan faydalanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla bal, diğer bütün sirkelere göre; “bal sirkesi”ni üstün kılıyor.

Diğer sirkelere nazaran daha tatlımsı bir tada sahip olduğundan suya katmadan da rahatça içilebilir. Vitaminler yönünden çok zengindir. Vücuttaki sularla birleşerek vücutta adeta temizlikçi gibi dolaşıp ter ve idrar yoluyla vücuttan atılır. 

İçerek tüketildiği gibi kaynar suda buğu yaparak da tüketilebilir. Buğu yapınca nefesinizde adeta balın geldiği yaylaların ferahlığını hissediyorsunuz.

 

İçindekiler: Organik Bal Sirkesi

İç ve Doğu Anadolu’nun yüksek rakımlı yaylalarında üretilen baldan yapılmıştır. Cam şişlerde doğal fermente yoluyla elde edilmiştir.

Uyarı: 

*12 aylıktan ufak bebeklere bal yedirilmesi tavsiye edilmemektedir.

*Doğal olduğundan kristalleşebilir. Bu haliyle tüketebilir veya kavanozu 45°C sıcaklıktaki suda eriyene kadar bekleterek çözebilirsiniz.

*Oda sıcaklığında (18-24°C) saklayınız.

*Zamanla diastaz değeri düşer, HMF değeri yükselir Bu değişimleri hızlandırmamak için ürünü ısı ve ışıktan koruyunuz. Sirke süresiz bir üründür. 

Üretim tarihi ile parti no ambalajın üzerindedir.

İşletme Kayıt  No: TR-34-K-000495 Türk Gıda Kodeksi’ne uygun dolumu yapılmıştır.

Bu ürün Arifoğlu Baharat ve Gıda San. Ltd. Şti. tarafından 27676 sayılı Organik Tarım Yönetmeliğine göre üretilmiş olup GTHB tarafından yetkilendirilmiş olan Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu CCPB (TR-OT-015) tarafından sertifikalanmıştır. 

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.