x
sadsad x
asdasd
YENİ

Organik %5 Lik Propolis Ekstraktı Su Bazlı Takviye Edici Gıda 50ml

179,00
Planlanan Teslimat
:
08.10.2022
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma: ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

YENİ Organik %5 Lik Propolis Ekstraktı / Organic Liquid 5% Propolis Extract
Takviye Edici Gıda Belge No: 006057-20.06.2019 Takviye Edici Gıdadır.
* İlaç Değildir. Dietary Suplement مكمل غذائي
* Su Bazlı / Alkolsüz - Water Based / Alcohol Free خالي من الكحول / ذو اساس مائي / خلاصة البروبوليس السائل
* Ürün içeriği 55 gr işlenmiş organik ham propolis ve deiyonize sudan oluşmaktadır. Propolis miktarı standardize edilmiştir.
* Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin yaylalarından elde edilmiş organik ham propolisin, steril olarak laboratuvar ortamında yüksek teknoloji kullanılarak sadece deiyonize su ile üretilmiş konsantre ekstraktıdır. Arıların ürettiği fenolik bileşikler ve çok zengin enzimler içermektedir. Doğrudan veya sıvı ya da katı yiyeceklere damlatarak tüketilebilir.
*Herhangi bir kimyasal kullanılmadan alkolsüz tekniklerle üretilmiştir.
*Alkol, glikol, gliserin, emülgatör gibi kimyasallar ile kıvam artırıcılar ve koruyucu madde içermez. (Böylece takviye edici gıda özelliği artar. Çünkü yabancı-kimyasal maddelere karşı vücudumuzdaki hücreler güvenlik duvarı oluşturur ve etken maddelerin emilimi oldukça azalır ve yavaşlar.)
*Propolis; Şehrin ya da sistemin bekçisi, koruyucusu anlamına gelen “Propolis” tabiattaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici maddedir. İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalıların tomurcuk ve kabuklarından toplayarak kovanlarını ve kendilerini dış etkenlerden, mikro organizmalardan, diğer etkenlerden korumak için kovanı kapladıkları maddeye denir. Propolis toplama işlemi sayıları oldukça az olan bir grup işçi arı tarafından gerçekleştirilir. Arı kaynak bitkiden arka ayakları ve üst çenesini kullanarak bir miktar reçinemsi maddeyi kopartır ve bu parçayı ağzında sindirim enzimleri ile karıştırarak pelet haline getirip kovanına taşır.
* Bir öğünlük dozda yer alan 10 damla ürünün içerisinde bulunan etken (saf) madde miktarları: Ekstraksiyon çözeltisi olarak deiyonize su ve etken madde olarak standardize edilmiş saf organik Anadolu Propolisi kullanılmıştır. Propolisin doğal halinde İçerisinde bulunabilecek ağır metallerden arındırılarak tamamen steril ortamda üretilmiştir.
* T.C. Tarım ve Ormancılık Kayos Uluslararası Sertifikasyon ve Denetim Hizmetleri Ltd. Şti. (TR-OT-027) tarafından, 5262 nolu Organik Tarım Kanunu ve 18.08.2010 tarih ve 27676 sayılı Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmeliğe uygunluğu onaylanmıştır. Sertifika Numarası; TR-OT-27.844
*2 yaşından küçük çocukların tüketmesi önerilmez.
* Arı ürünlerine duyarlı ve hassas bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir.
* Hamilelik dönemlerinde doktora danışarak kullanılmalıdır.
* İşletmemiz ISO 9001:2015 Kalite ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim sertifikasına sahiptir. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.