sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

ARİFOĞLU ORGANİK BAL SİRKESİ 250 ml

Formuna düşkün bahar temizliğini sevenlerin tercihi;

İç ve Doğu Anadolu’nun yüksek rakımlı yaylalarında üretilen baldan yapılmıştır. Cam şişelerde doğal fermente yoluyla elde edilmiştir. Sirke ruhu olarak da adlandırılan diğer adı ile beyaz sirke vb katkılar kullanılmadan tamamen organik olarak üretilmiştir.

Arılar balı yaparken, bütün çiçek ve ağaçlardan nektar topluyorlar. Elma sirkesinde elmadan, alıç sirkesinde alıçtan faydalanıyorken bal sirkesinde, bütün meyvelerden toplanan, farklı özellikleriyle bir araya gelip bütünlük oluşturmuş ve arının enzimleri ile birleşerek meydana gelen baldan faydalanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla bal, diğer bütün sirkelere göre; “bal sirkesi”ni üstün kılıyor.

Diğer sirkelere nazaran daha tatlımsı bir tada sahip olduğundan suya katmadan da rahatça içilebilir. Vitaminler yönünden çok zengindir. Vücuttaki sularla birleşerek vücutta adeta temizlikçi gibi dolaşıp ter ve idrar yoluyla vücuttan atılır. 

İçerek tüketildiği gibi kaynar suda buğu yaparak da tüketilebilir. Buğu yapınca nefesinizde adeta balın geldiği yaylaların ferahlığını hissediyorsunuz.

12 aylıktan ufak bebeklere tavsiye edilmemektedir. 

İşletme Belge No: TR-58-K-004546 Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’nin Bal Tebliği’ne uygun dolumu yapılmıştır. 

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığınca 5262 sayılı organik tarım kanunu ve 27676 sayılı resmi gazetede yayınlanan organik tarımın esasları ve uygulamasına ilişkin yönetmelik uyarınca serifikalandırılmıştır.

Müteşebbis Sertifka No: TR-OT012-MS-204

Müteşebbis Kod No: TR-OT012-İ58-01


Firma Güvencesi:
Arifoğlu Doğal ve Organik Ürünler A.Ş. hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.