sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

❌ ❎ İÇERMEZ ❎ ❌
SÜLFAT, PEG, TEA, MEA, DEA, PARABEN, GDO, PETROL YAĞLARI PARFÜM, SİLİKON, BOYARMADDE PROPİLEN GLİKOL, VAZELİN FENOKSİETANOL, PETROLATUM PETROLEUM JELLY, PARAFİN LİKİD PARAFİN, MİNERAL YAĞ İMİDAZOLİDİNYL ÜRE, TRICLOSAN DİAZOLİDİNYL ÜRE, TALK PUDRASI ISOPROPYL PALMİTATE, MYRISTATE FORMALDEHİD, AMODIMETHICONE CYCLOPENTASILOXANE, DİOKSİN ETİLEN OKSİT, ETİLEN GLİKOL NANO PARTİKÜLLER................vb.
 
Aloe Vera cilde hidrasyon sağlar aynı zamanda cildin nemini korumasına da yardımcı olur. Aloe Vera cildi besler, yeniler. Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri
temizlemeye yardımcı olur. İçerdiği çok sayıda besleyici element sayesinde yeni hücrelerin oluşumuna katkıda bulunur.
 
Saf aloe vera beyaz ve hassas tenlerde uygulama sonrası ciltte oluşturduğu aktivasyona bağlı olarak kızarma yapabilir ancak belli bir süre sonra cilt yatışır
ipeksi pürüzsüzle kavuşur!
 
Kullanım: Saç derisine veya cilde uygulayınız ve cilt tarfından tamamen emilmesini bekleyiniz. 
 
Sık kullanım için uygundur.
 
Saç: Aloe vera jeli şampuan uygulaması sonrası saç derisine tamamen emilinceye kadar masaj yaparak yediriniz. İhtiyaç halinde durulayınız. (isteğe bağlı olarak 2 yıkama arasında veya öncesinde de uygulanabilir).
 
Cilt: Cildinizde etkin nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz her bölgeye uygulanabilir. Yüz ve dekolte kullanımına uygundur.
Güneşlenme sonrası bakım için idealdir, tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.
Aktif İçerikler: Aloe Vera (%99).
Kullanım sıklığı: Sık kullanım için uygundur.
 
Aloe Vera Nedir?
Aloe vera kuru, tropikal ülkelerde yetişen zambakgillere ait bir bitki türüdür. Bir yaprağı kestiğinizde uzun kıtlık dönemlerinde hayatta kalmasını sağlayan ve muazzam ölçüde tedavi edici zenginliği bulunan canlı bir öz bulursunuz.
 
Özellikleri nelerdir?
HARİCİ KULLANIM: Renksiz ve saydam jeli etkileyici bir dizi farklı moleküller içerir: polisakaridler, tanenler, steroitler, organik asitler, vitaminler, mineraller ve hatta proteinler. Üretici ülkelerde geleneksel olarak yanıklara, güneş yanığına, sıyrıklara, böcek ısırmalarına, kesiklere, dermopatilere, yaralara, yarıklara, saç dökülmelerine ve burkulmalara karşı kullanılır. Aloe Vera’nın yinelenen uygulamaları kaşıntıyı, yanıkları ve acıyı yatıştırır. İyileşmeyi hızlandırır ve anında bir serinleme etkisi yaratır.
Bilimsel araştırmalar Aloe Vera’nın yüksek oranda su içeriği sayesinde cilde su kattığını göstermiştir.
 
Aloe Vera cildi besler, yeniler ve yaşlanmayla savaşır: Aloe Vera sudan çok daha kolay bir şekilde cilde nüfuz eder. Vitamin ve amino asit bakımından zenginliğinin sonucu olarak dermisi ve hipodermi beslemek ve kanın mikrosirkülasyonunu aktive etmek için kolayca epidermi geçer.
 
İçindekiler/Ingredients: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Xanthan gum, Benzyl alcohol**, Dehydroacetic Acid**, Benzoic Acid**, Sorbic Acid**.
*Organik içerik/Organic ingredient
** Cosmos Organic onaylı koruyucu / Cosmos Organic approved preservative.
Toplam içeriğin % 99,8’i doğal kaynaklıdır, %99’u organik tarım ile elde edilmiştir. 
99,8 % of the total ingredients are from natural origin, 99 % of the total ingredients are from organic farming.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.