sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

 Kırmızı Kore Ginseng, Yeşilçay ve Sophora Flavescens Özlü

Kİ GOLD PREMİUM ŞAMPUAN
GİNSENG ILE SAÇINIZA SAHIP ÇIKIN!

533 DEN FAZLA IYILEŞTIRICI BITKI ÖZÜ ILE YOĞUN ONARIM SAĞLAR
Ki Gold a kıyasla yeşil çay ve changpo özleri eklenerek geliştirilmiş formül ile saç derisini korur, ağır metallerden arındırır, anti-oksidandır ve detox sağlar

İÇERİĞİ
Chrysanthemum zawadskii Herbich : Antibakteriyel ve kafa derisi temizleme etkisi
Cnidium : Kan dolaşımını hızlandırıri kafa derisi sağlamlığını ve esnekliğini artırır.
Rehmannia Glutinosa Liboschitz : Saçı koyulaştırır ve güçlendirir. 

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİLİ
Kepeği ve kaşıntıyı giderir Dolgunluk hacim ve parlaklık kazandırır.

Eclipta prostrata Linne : Bağışıklık fonksiyonunu güçlendirir, saç gelişimini destekler.
Sophora flavescens Aiton : Bakterileri yok eder.
Acorus Calamus Linne : Saça esneklik ve besin sağlar.
Yeşil Çay : Saç köklerini besler, sıkılaştırıcı etkisi vardır ve kepeği giderir.

 Yoğunlaştırılmış bitki özleri ve ferahlatan sıradışı formülü saysinde, kafa dersini, saç köklerini ve saçları derinlemesine yemizleyerek, kaşıntı ve kepek oluşumunu engeller. Saç Dökülmesine karşı etkilidir.

Kullanım Şekli: En iyi sonuç için her yıkamada iki kez uygulayın; ilk olarak hafif yıkama ardındandurulama ve ikinci kez ise kafa derisine dairesel dairesel yukarı doğru hareketler ile yumuşak bir masaj ve ardından tekrar durulama. Ki gold Saç kremi ile devam edin. Göz ile temas durumunda su ile yıkayın.

 Made in Korea

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.