sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

 Kırmızı Kore Ginseng, Yeşilçay ve Sophora Flavescens Özlü

 Yoğunlaştırılmış bitki özleri ve ferahlatan sıradışı formülü saysinde, kafa dersini, saç köklerini ve saçları derinlemesine yemizleyerek, kaşıntı ve kepek oluşumunu engeller. Saç Dökülmesine karşı etkilidir.

Kullanım Şekli: En iyi sonuç için her yıkamada iki kez uygulayın; ilk olarak hafif yıkama ardındandurulama ve ikinci kez ise kafa derisine dairesel dairesel yukarı doğru hareketler ile yumuşak bir masaj ve ardından tekrar durulama. Ki gold Saç kremi ile devam edin. Göz ile temas durumunda su ile yıkayın.

 Made in Korea

Firma Güvencesi:

Arifoğlu Doğal ve Organik Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

 

Kargo Bilgisi:

Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar kargo firmasına teslim edilmektedir. Saat 15:00'dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.

 

Bilgilendirme:

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

 

İşletmemiz;

İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495

ISO 9001:2008

ISO 22000:2005

BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY

Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.