x
sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Buğday Ruşeymi 250g

89,00
Planlanan Teslimat
:
29.03.2023
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

Arifoğlu Organik Buğday Ruşeymi 250 g.

Buğday (Triticum sativum) , buğdaygiller familyasından bütün dünyada ıslahı yapılmış tek yıllık otsu bitki cinsidir. Karasal iklim tercih eder. Buğday un ve yem üretilmesinde kullanılan temel bir besin maddesidir.

Ruşeym buğday (Triticum sativum) embriyosudur. Buğday tanesindeki Omega 3 ve Omega 6, mineral, yağ asitleri barındıran kısmıdır. Zengin bir E vitamini kaynağıdır. Buğdayın 1 tonundan sadece 1 kilo ruşeym elde edilebilmektedir.

Buğday ruşeymini süt, bal, yoğurt, kahvaltılık gevrek gibi gıdalarla karıştırarak günün her saatinde tüketebilirsiniz. Ekmek, kek, çorba, salata ve hamur işlerine ilave ederekte kullanabilirsiniz.

İçindekiler:

Organik Buğday Ruşeymi

Organic Wheat Germ

Alerjen Uyarısı: Gluten içeren tahıl (buğday) içerir.

T.E.T.T. ile parti no ambalajın üzerindedir.

Serin ve kuru yerde saklayınız.

Bu ürün Arifoğlu Baharat ve Gıda San. Ltd. Şti. tarafından 27676 sayılı Organik Tarım Yönetmeliğine göre üretilmiş olup GTHB tarafından yetkilendirilmiş olan Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu IMC (TR-OT-015) tarafından sertifikalanmıştır.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.