sadsad x
asdasd
YENİ

Yüz Temizleme Jeli 250ml (Organik Sertifikalı)

85,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Doğal ve organik yolla; yıpratmadan, güvenli bir makyaj temizliği sağlar. Temizlenen cildin nemlenme ve onarılma sürecine de katkı sunar. Sebum dengesini korur. Sebum vücudun ürettiği doğal nem ve yağ dengeleyici maddedir. Aktif Bileşenleri Lavanta, Nar Çekirdeği, Aloe Vera, Tamanu, Çay Ağacı, Bal Etki Mekanizması Lavanta temizler, nemlendirir. Nar Çekirdeği nemlendirir ve besler. Arındırır. Aloe Vera nemlendirir ve besler. Tamanu dengeler, yatıştırır, antimikrobik aktivite gösterir. Çay Ağacı arındırır, temizler, besler. Bal Mikrop öldürücü aktivite gösterir ve besler. Nasıl Kullanılır? Yüzü biraz suyla nemlendirdikten sonra uygulanır. Sonrasında su ile durulanabilir.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.