sadsad x
asdasd
YENİ
Ürün Bilgileri

Cildi besler, kendini toparlamasına yardımcı olur. Cilt sağlığını destekler. Aktif Bileşenleri Tamanu, Shea Butter, Nane, Bergamut, Papatya, Lavanta, Çay Ağacı, Mercanköşk, Hindistan Cevizi, Vitamin E, Sedir Ağacı, Vetiver, Aloe Vera, Siyah Frenk Üzümü Etki Mekanizması Tamanu dengeler, yatıştırır, antimikrobik aktivite gösterir. Shea Butter etkin nemlendirme sağlar, deriyi besler, elastikiyeti artırır. Nane aktivitasyonu artırır. Bergamut güçlü bir mikrop öldürücü ve koruyucudur. Papatya yatıştırıcı ve dengeleyici etkiye sahiptir. Lavanta etkili nemlendirici ve besleyicidir. Antimikrobik aktivite gösterir. Çay Ağacı güçlü bir mikrop öldürücüdür. Mercanköşk gevşetici ve rahatlatıcı etki gösterir. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. E vitamini anti aging etkilidir, cildi besler. Sedir Ağacı saçları besler, doğal dezenfektasyon sağlar. Vetiver cilt altı yağ dokusunun kendini yenilemesinde etkilidir. Aloe Vera nemlendirir ve onarır. Siyah Frenk Üzümü yüksek oranda cilt dostu GLA içerir. Nasıl Kullanılır? Yeterli miktarda krem, cilt temizliği yapıldıktan sonra günde en az 2 kere olmak üzere lokal olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uygulanır.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.