sadsad x
asdasd
YENİ

Rahatlatıcı Krem 50ml (Organik Sertifikalı)

169,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Zorlanan adalelerin doğal yolla kendini toparlaması sürecini destekler. Fiziksel olarak daha aktif bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Kas yorgunluğunun giderilmesinde rol oynar. Aktif Bileşenleri Kafur, Okaliptus, Ardıç, Nane, Çay Ağacı, Karanfil, Gingko Biloba, Zencefil, Tamanu, Hindistan Cevizi, Misk Adaçayı, Karabiber Etki Mekanizması Kafur doğal mikrop öldürücü özellik gösterir, bölgesel canlanma sağlar. Okaliptus etkili bakım sağlar, kasın yorgunluğunu atmasına yardım eder. Ardıç canlandırıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Nane aktivasyonu artırır. Çay Ağacı antimikrobik etkisi bulunur, dolaşımı destekler. Karanfil deride rahatlama hissi oluşturur. Gingko Biloba dolaşımı artırır, canlandırır. Zencefil arındırır, mikropları öldürür, canlandırır. Tamanu dengeler, yatıştırır, antimikrobik aktivite gösterir. Hindistan Cevizi cildin faydalı bileşenleri özümsemesini kolaylaştırır. Misk Adaçayı besleyicidir. Karabiber oluşturduğu lokal aktivasyonla rahatlatır. Nasıl Kullanılır? Küçük bir miktar rahatlatıcı krem masajla cilde ve kaslara yedirilir.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.