x
sadsad x
asdasd

Organik Sertifikalı Sarımsak Özlü Bitkisel Şampuan 400ml

99,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Üretici Firma:
ARİFOĞLU BAHARAT ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Organik Sertifikalı Sarımsak Özlü Bitkisel Şampuan

[TR] *=ORGANİK TARIMDANDIR. TOPLAM İÇERİĞİN %10,10'U ORGANİK İÇERİKTİR. TOPLAM İÇERİĞİN %97,51' İ DOĞAL İÇERİKTİR.

İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Aqua, Thymus Vulgaris Leaf Water*, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Rubus Fruticosus Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Allium Sativum Bulb Extract, Glycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid, Myrtus Communis Leaf Water*, Rosa Damascena Flower Water*, Citric Acid.

ÜRÜNÜN FONKSİYONU: Sarımsak, Kekik ve Böğürtlen Ekstraktından oluşan zengin içeriği ile saçları besler ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur.

KULLANIM ÖNERİSİ: Yeteri miktarda şampuanı saçınıza masaj ile uygulayarak köpürtünüz. Ardından bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Sık kullanıma uygundur. Üretim Tarihi (ÜRT), Son Kullanma Tarihi (SKT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir.

UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Gözle teması halinde bol su ile durulayınız. Orijinal ambalajında ve serin yerde muhafaza ediniz. İçerisinde bulunan herhangi bir bileşene karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Garlic Herbal Extract Shampoo

[EN] *=FROM ORGANIC AGRICULTURE. 10.10% OF TOTAL CONTENT IS ORGANIC. 97.51% OF THE TOTAL CONTENT IS NATURAL.

PRODUCT FUNCTION: With its rich content in Garlic, Thyme and Blackberry Extract, it nourishes the hair and helps you get strong hair. Suitable for all hair types.

USAGE ADVICE: Apply a sufficient amount of shampoo to your hair with a massage. Then rinse with plenty of water. Repeat as needed. It is suitable for frequent use. Production Date (URT), Expiry Date (SKT) and Lot Number (PN) are on the package.

WARNINGS: Keep out of reach of children. Avoid contact with eyes. In case of contact with eyes, rinse with plenty of water. Keep in its original packaging and in a cool place. Do not use if you are allergic to any ingredient in it.

Kargo Bilgisi:
Kargonuz 2 iş günü içersinden kargoya teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

Ödeme seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.