sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

İçeriği: %99,5'i doğal  kaynaklıdır. %99 oraganik tarım ile elde edilmiştir.

 Kullanım Şekli: Saç derisine veya cilde uygulaynız. ve cilt tarafından tamamen emilmeisni bekleyiniz. Sık kullanım için uygundur.

Saç: Aloe jeli şampuan uygulaması sonrası saç derisine tamamen emilinceye kadar masaj yaparak yediriniz. İhtiyaç halinde durulayınız. İsteğe bağlı olarak 2 yıkama arası veya öncesinde uygulanabilir.

Cilt: Cildinizde ihtiyaç duyduğunuz her bölgeye uygulanabilir. (Güneş sonrası bakım için  tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.) Yüz ve dekolte kullanımına uygundur.

Aloe Vera Jel - Organik Sertifikalı

Peraben ve Silikon İçermez.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.