sadsad x
asdasd
YENİ
Stokta Yok

Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi (Anti-Aging) 50ml (Organik Sertifikalı)

189,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Mevcut kırışıklıklara karşı etkin bakım sağlar. Düzenli kullanıldığında kolajen yapıyı sürekli destekler, güçlendirir. Cildinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkarır, pürüzsüz bir görünüm oluşmasını destekler. Kırışıklıkları önlemede doğal ve uzun dönemli etki Kolajen yapının incelmesi ve zayıflaması kırışıklık oluşumunun ana nedenidir. Arifoğlu Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi, düzenli kullanıldığında kolajen yapıyı sürekli olarak destekler. Böylece kolajen yapı incelmesine karşı güçlü bir direnç oluşturur. Aktif Bileşenleri Siyah Frenk Üzümü, Zerdeçal, Hindistan Cevizi, Aloe Vera, Lavanta, Selvi, Mür, Günlük, Papatya, Hint Dutu, Misket Limonu, Kabe Samanı Etki Mekanizması Siyah Frenk Üzümüyüksek oranda cilt dostu GLA içerir. Zerdeçal etkili bir arındırıcı görevi görür. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. Aloe Vera nemlendirici ve besleyicidir. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Selvi kılcal damarları güçlendirir. Mür ve Günlük kırışıklıklarla savaşta en etkili bitkilerdendir. Papatya yatıştırıcı etkiye sahiptir. Hint Dutu kanın oksijen taşıma yeteneğine katkıda bulunur ve kan dolaşımını iyileştirir. Misket Limonu kılcal damarları güçlendirir, aktive eder. Kabe Samanı tropikal adalardan gelen bu değerli saman, cilt için pek çok özel fayda içerir. Nasıl Kullanılır? Temiz cilde uygulanır. Dekolteden yüze kadar olan bölgeye (dekolte bölgesi ve yüz dahil) kullanılır. Yüz serumunun ardından kullanılması bakım sürecine katkıda bulunur.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.