sadsad x
asdasd
Ürün Bilgileri

Kinoa Tohumu

Kullanımı M.Ö. 3500'li yıllara dayanan ve İnka Uygarlığının temel besin maddelerinden olan kinoa tohumu tahıl gibi kullanılan ve Güney Amerika'da yetişen bir bitkidir. Tadının baskın olmamamsı ve kokusunun olmamamsı nedeniyle her lezzetle kolayca uyum sağlayabilmektedir. Son yıllarada Kinoa Türkiye'de Türk tarımcılar tarafından ekilmeye başlanmıştır ve üretimi yapılmaktadır. 

Nasıl Kullanılır?

  • Kinoayı bulgurun, pirincin, yulafın ve müslinin kullanıldığı tüm yiyeceklerde bu ürünler yerine rahatça kullanabilirsiniz.
  • Salatanıza koyarak salatınızı lif deposu ve daha doyurucu hala getirebilirsiniz.
  • Pilav, mercimek köftesi ve kısır yapımında pirinç, mercimek ve bulgur yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Gluten içermez.
  • Yüksek lif ve protein içermektedir.

Firma Güvencesi:

Arifoğlu Doğal ve Organik Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

 

Kargo Bilgisi:

Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar kargo firmasına teslim edilmektedir. Saat 15:00'dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.

 

Bilgilendirme:

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

 

İşletmemiz;

İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495

ISO 9001:2008

ISO 22000:2005

BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY

Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.