sadsad x
asdasd
YENİ

Göz Çevresi Kremi 30ml (Organik Sertifikalı)

98,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Göz çevresi için gece uygulanan yoğun ve organik bir anti aging ürünüdür. Daha sıkı bir görünüm sağlar. Koyulaşmaları azaltır, ışığınızı ortaya çıkarır. Göz altı torbalarını ve morlukları minimalize eder. Aktif Bileşenleri Selvi, Günlük, Mür, Zerdeçal, Kabe Samanı, Lavanta, Misket Limonu, Aloe Vera, Hindistan Cevizi, Siyah Frenk Üzümü, Papatya, Hint Dutu Etki Mekanizması Selvi göz çevresindeki kaz ayakları başta olmak üzere, kırışıklıkları önlemede başrol oynar. Günlük ve Mür kırışıklıklarla savaşta en etkili bitkilerdir. Zerdeçal etkili bir arındırıcı görevi görür. Kabe Samanı tropikal adalardan gelen bu değerli saman cilt için pek çok özel fayda içerir. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Misket Limonu kılcal damarları güçlendirir, aktive eder. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. Aloe Vera nemlendirici ve besleyicidir. Siyah Frenk Üzümü yüksek oranda cilt dostu GLA içerir. Papatya yatıştırıcı etkiye sahiptir. Hint Dutu kanın oksijen taşıma yeteneğine katkıda bulunur ve kan dolaşımını iyileştirir. Nasıl Kullanılır? Akşam bakımında göz çevresine uygulanır. Göz altı bölgesi ve kaz ayakları dahil olmak üzere, göz çevresine parmak uçları ile hafifçe dokunarak yedirilir.

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.