sadsad x
asdasd

Çay Ağacı Ardıç Şampuanı 250ml (Organik Sertifikalı)

50,50
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Yağlı saçları kurutmadan, ihtiyaç duydukları dengeyi kazandırır. Saçları güçlendirir. Saçlar ve saç dipleri için etkin ve doğal bir hijyen sağlayıcıdır. Aktif Bileşenleri Çay Ağacı, Ardıç, Hindistan Cevizi, Pastörize edilmemiş çiğ bal, Aloe Vera Etki Mekanizması Çay Ağacı antimikrobik etkisi bulunur, canlandırır ve besler. Ardıç canlandırıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Hindistan Cevizi saçların ve saç köklerinin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. Pastörize edilmemiş çiğ bal, saç köklerini besler, mikrobik aktiviteyi minimalize eder, doğal yolla karışımı homojen hale getirir. Aloe Vera nemlendirici ve besleyicidir.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.