sadsad x
asdasd
YENİ
Stokta Yok

Çatlak Bakım Yağı 100ml (Organik Sertifikalı)

89,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Cildin elastikiyetini arttırır. Deformasyonları azaltır. Etkin bir nemlendirme sağlar. Deriyi çok yönlü besler. Böylece deri gergin yapısından eski haline döndüğünde çatlaklar ve diğer istenmeyen deformasyonlar en sağlıklı yolla, en aza indirilmiş olur. Aktif Bileşenleri Tatlı Badem, Shea Butter, Hindistan Cevizi, Avokado, Jojoba, Kakao, Lavanta, Limon Kabuğu Etki Mekanizması Tatlı Badem pürüzsüz bir cilt dokusu oluşumunu destekler. Shea Butter etkin nemlendirme sağlar, deriyi besler, elastikiyeti artırır. Hindistan Cevizi diğer pek çok maddenin emilimine yardım eder. Nemlendirir ve canlandırır. Avokado cildi besler ve sıkılaştırır. Jojoba kuru ciltler için bile etkili nemlendirme sağlar. Etkin nemlendirme sayesinde hücre oluşumu süreci olumlu etkilenir. Cilt esnemelere karşı daha rahat uyum sağlar. Kakao etkin nemlendirme sağlar, besler. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Limon Kabuğu çatlak bakımında kullanılan en etkili uçucu yağlardandır. (Topuk çatlaklarında bile etkilidir.) Nasıl Kullanılır? Hamileliğin 6.haftasını doldurduktan sonra kullanılmaya başlanır. Hamilelik sonrası derinin geri çekilip kendini toparladığı zamana kadar(2-3 Ay) kullanımına devam edilir. Günde 2 kez karındaki tüm gergin yüzeye küçük bir miktarı nazikçe sürülerek kullanılır.

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.