sadsad x
asdasd
YENİ

Çatlak Bakım Yağı 100ml (Organik Sertifikalı)

89,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Cildin elastikiyetini arttırır. Deformasyonları azaltır. Etkin bir nemlendirme sağlar. Deriyi çok yönlü besler. Böylece deri gergin yapısından eski haline döndüğünde çatlaklar ve diğer istenmeyen deformasyonlar en sağlıklı yolla, en aza indirilmiş olur. Aktif Bileşenleri Tatlı Badem, Shea Butter, Hindistan Cevizi, Avokado, Jojoba, Kakao, Lavanta, Limon Kabuğu Etki Mekanizması Tatlı Badem pürüzsüz bir cilt dokusu oluşumunu destekler. Shea Butter etkin nemlendirme sağlar, deriyi besler, elastikiyeti artırır. Hindistan Cevizi diğer pek çok maddenin emilimine yardım eder. Nemlendirir ve canlandırır. Avokado cildi besler ve sıkılaştırır. Jojoba kuru ciltler için bile etkili nemlendirme sağlar. Etkin nemlendirme sayesinde hücre oluşumu süreci olumlu etkilenir. Cilt esnemelere karşı daha rahat uyum sağlar. Kakao etkin nemlendirme sağlar, besler. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Limon Kabuğu çatlak bakımında kullanılan en etkili uçucu yağlardandır. (Topuk çatlaklarında bile etkilidir.) Nasıl Kullanılır? Hamileliğin 6.haftasını doldurduktan sonra kullanılmaya başlanır. Hamilelik sonrası derinin geri çekilip kendini toparladığı zamana kadar(2-3 Ay) kullanımına devam edilir. Günde 2 kez karındaki tüm gergin yüzeye küçük bir miktarı nazikçe sürülerek kullanılır.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.