sadsad x
asdasd

Anti Selülit Yağı 100ml (Organik Sertifikalı)

165,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Faydaları

  • Kolajen yapıdaki bozuklukları gidermek ve hızla yapılandırmak amacıyla geliştirildi.
  • Kolajen yapıdaki hasarları giderme konusunda da önemli rol üstlenir. Bu durum doğal olarak sıkılaşma sürecini hızlandırır.

Aktif Bileşenleri
Pembe Greyfurt Kabuğu, Portakal Kabuğu, Limon Kabuğu, Ardıç, Biberiye, Tiare Çiçekleri, Aspir, Hindistan Cevizi, E Vitamini, Zerdeçal, Shea Butter

Etki Mekanizması
Pembe Greyfurt Kabuğu selülite karşı korumada en etkili bitkisel bileşenlerin başında yer alır.
Portakal Kabuğu, kolajen yapı üzerinde destekleyici etki gösterir. Derinin ve deri altı dokunun formasyona girmesine yardım eder.
Limon Kabuğu, kolajen yapı üzerinde destekleyici etki gösterir. Derinin ve deri altı dokunun formasyona girmesine yardım eder.
Ardıç, canlandırıcı ve besleyici etkisiyle selülit karşıtı bir rol üstlenebilir.
Biberiye kan dolaşımını artırır.
Tiare Çiçekleri, hindistan cevizi yağıyla birlikte sinerjik etki oluşturarak çok yüksek bir hidrasyon sağlar. Derinin ve dokuların su alma kapasitesini artırır.
Aspir sıkılaştırıcı etki gösterir.
Hindistan Cevizi nemlendirici ve canlandırıcıdır.
Vitamin E doğal bir sıkılaştırıcı ve besleyicidir.
Zerdeçal, etkili bir arındırıcı görevi görür.
Shea Butter etkin nemlendirme ve beslenme sağlar. Cildi korur.

Nasıl Kullanılır?
Haftada 2-3 kez, küçük bir miktar Arifoğlu Anti Selülit Yağı cilde masaj yaprak kullanılır. Masaj ve yedirme hareketleri aşağıdan yukarıya doğru yapılırsa daha etkili sonuç alınabilir. Banyodan hemen sonra uygulanması tavsiye edilir.
Düzenli olarak su içmek, selülit karşıtı bakım sürecinin sağlıklı işlemesi için önemlidir.

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.