sadsad x
asdasd
YENİ

Arifoğlu Anti-Aging Yüz Serumu 30ml (Organik Sertifikalı)

95,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Yaşlanma Karşıtı Henüz başlangıç aşamasındaki kırışıklıkları “doğal ve sağlıklı bir yolla” önlemede etkilidir. Cildinizin özündeki ışıltıyı ortaya çıkarır, gençlik enerjinizi yansıtmanıza yardım eder. Aktif Bileşenleri Günlük, Mür, Argan Yağı, Selvi, Zerdeçal, Kabe Samanı, Lavanta, Misket Limonu, Nar çekirdeği, Hindistan Cevizi, E Vitamini, Siyah Frenk üzümü, Papatya Etki Mekanizması Günlük ve Mür kırışıklıklarla savaşta en etkili bitkilerdendir. Argan cildin elastik yapısını destekler. Selvi kılcal damarları güçlendirir. Zerdeçal etkili bir arındırıcı görevi görür. Kabe Samanı tropikal adalardan gelen bu değerli saman, cilt için pek çok özel fayda içerir. Lavanta etkili bir tonik ve nemlendiricidir. Misket Limonu kılcal damarları güçlendirir, aktive eder. Nar Çekirdeği etkili bir antioksidandır. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. E Vitamini anti aging etkilidir. Siyah Frenk Üzümü yüksek oranda cilt dostu GLA içerir. Papatya yatıştırıcı etkiye sahiptir. Nasıl Kullanılır? Dekolte bölgesi ve yüz dâhil olan bölgeye uygulanır. Anti Aging Krem veya Kırışıklık Karşıtı Krem uygulaması öncesi kullanılması etkisini artırır.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.