sadsad x
asdasd
YENİ

Anti-Aging Yüz Krem 50ml (Organik Sertifikalı)

169,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Yaşlanma Karşıtı Kırışıklıklar başlamadan önce (20-30 yaş arası) kırışıklık karşıtı bakım sağlar. Düzenli kullanıldığında kolajen yapıyı sürekli destekler ve kolajen yapı incelmesine karşı mücadele eder. Cildin genç ışıltısının uzun süre varlığını sürdürmesine yardım eder. Aktif Bileşenleri Ylang Ylang, Greyfurt, Hindistan Cevizi, Aloe Vera, Lavanta, Nar Çekirdeği, Limon Otu, Siyah Frenk Üzümü Etki Mekanizması Ylang Ylang etkili anti aging bakımı sağlar, güzel bir koku verir. Greyfurt etkili cilt bakımı sağlar. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. Aloe Vera nemlendirir ve onarır. Lavanta yağı dengeler, besler. Nar Çekirdeği güçlü antioksidandır. Limon Otu güçlü bir antioksidandır. Siyah Frenk Üzümü etkili bir yatıştırıcıdır, GLA kaynağıdır. Sedir Ağacı güçlü bir mikrop öldürücüdür. Nasıl Kullanılır? Temiz cilde uygulanır. Dekolteden yüze kadar olan bölgeye (dekolte bölgesi ve yüz dahil) kullanılır. Dekolte bölgesinden başlayarak yukarı doğru cilde hafifçe yedirilir. Bir kez akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanabilir. Arifoğlu Anti-Aging Yüz serumunun ardından kullanılması daha etkin bakım sağlar.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz;
İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY
Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.