sadsad x
asdasd
YENİ

Anti-Aging Yüz Krem 50ml (Organik Sertifikalı)

169,00
Paylaş:
Ürün Bilgileri

Yaşlanma Karşıtı Kırışıklıklar başlamadan önce (20-30 yaş arası) kırışıklık karşıtı bakım sağlar. Düzenli kullanıldığında kolajen yapıyı sürekli destekler ve kolajen yapı incelmesine karşı mücadele eder. Cildin genç ışıltısının uzun süre varlığını sürdürmesine yardım eder. Aktif Bileşenleri Ylang Ylang, Greyfurt, Hindistan Cevizi, Aloe Vera, Lavanta, Nar Çekirdeği, Limon Otu, Siyah Frenk Üzümü Etki Mekanizması Ylang Ylang etkili anti aging bakımı sağlar, güzel bir koku verir. Greyfurt etkili cilt bakımı sağlar. Hindistan Cevizi cildin faydalı asitlerden faydalanmasını kolaylaştırır. Aloe Vera nemlendirir ve onarır. Lavanta yağı dengeler, besler. Nar Çekirdeği güçlü antioksidandır. Limon Otu güçlü bir antioksidandır. Siyah Frenk Üzümü etkili bir yatıştırıcıdır, GLA kaynağıdır. Sedir Ağacı güçlü bir mikrop öldürücüdür. Nasıl Kullanılır? Temiz cilde uygulanır. Dekolteden yüze kadar olan bölgeye (dekolte bölgesi ve yüz dahil) kullanılır. Dekolte bölgesinden başlayarak yukarı doğru cilde hafifçe yedirilir. Bir kez akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanabilir. Arifoğlu Anti-Aging Yüz serumunun ardından kullanılması daha etkin bakım sağlar.

Firma: Arifoğlu, Tarihi Mısır Çarşısı'nda 75 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar’daki merkez tesislerinde sürdürmektedir. Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de ve Dünya'da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firma Güvencesi:
Arifoğlu Organik ve Doğal Ürünler hem satış esnasında, hem satış sonrasında müşterisinin yanında olmayı temel prensibi olarak belirlemiştir. Arifoğlu'nun her mağazasında olduğu gibi, internet satış sitesinde de öncelikli hedefi müşterisinin güvenini kazanmak ve aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktır.

Kargo Bilgisi:
Ürünler gün içinde saat 15:00'e kadar, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar, daha sonra gelen siparişler ise bir ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bilgilendirme:
İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

İşletmemiz; İşletme Kayıt Belgesi : TR-34-K-000495, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, BRC GLOBAL STANDART FOR FOOD SAFETY Belgelerine Sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Whatsapp Destek Hattı x Çalışma Zamanı Hafta İçi Saatleri: 09:00-18:00 İletişime Geçmek İçin Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.